bugün

neredeyse tüm iş yerlerinde bulunurlar.
amip gibidirler ziktikçe çoğalırlar. bu sebepten zikmiyeceksin bunları.alacaksın eline meşe odununu sürekli dürteceksin orasına burasına. ,başkarının mutsuzluklarından mutluluk duyarlar sürekli birinin açığını aramakla günü bitirirler.
işini doğru dürüst yapan insandır. diğer orospu çocukları ise kendi orospu çocukluklarının görmezden gelinmesini isterler.
patronun yüzüne gülüp, yağ çekip arkasından konuşan orospu çocuklarıdır. işten kaytarmak için yer ararlar fakat yağcı oldukları için bu şerefsizlere göz yumulur...
Patrondur.
"orospu çocukları dünyaya homojen dağılmıştır" teorisine uygun olan durumdur. sadece iş yeri değil, okul, askerlik vs. gibi oluşumlarda da temsilcilerini görebilirsiniz.
Genelde şef/amir olarak bulunurlar.
Kraldan çok kralcıdırlar.
hep bi patrona yakın olan tipler vardır her meslekte. heh işte o tipler bu kadar kıl bi tip olursun sen dürzü?
biraz nefes al be orospu çocuğu dediğim kişidir.
Aklıma animal sexi getiren yavşak.
ananı sikeyim demek istediğim kisidir.
Sanki bilerek koyuyorlar onları oraya diye düşündüğüm durum. Gerçekten çok sinir bozucular. Kendi çıkarlari için herşeyi yaparlar. Yapacağı işleri senin üzerine yıkarlar. O yüzden orospu çocuğu kufurunu hak ederler.
iblistir.
çocuğu değil çocuklarıdır. bunlardandır birtane değil her işyerinde. birden fazla vardır.
genelde sizden uzak patrona yakın olurlar.
Genelde en baştakiler ve yancılarıdır.
Egoist bir müdür. Başka departmandan olsa bile sinir bozucudur.
garson amına koduğumun oğlu, komiydim en son dövecektim diye işten atıldım.
(bkz: demirbaş)
artık zikimde bile olmayan orospu çocuğudur..
Patronu yalayan o.çocugudur takılmaması gerekir. evet.
istisnasız her işyerinde olan orospu çocuğudur. sanırım ilan verirken de iş yerimize bir adet kalifiye daha önceden deneyimli orospu çocuğu arıyoruz diye ilan verip alınıyorlar.
Patron kaynaklıdır. Patron ona o patrona ihtiyaç duyar. Şirkette olup biteni ispiyonlayan bir kişi patron tarafından her zaman el üstünde tutulur.
'sen pek calismiyorsun heralde ne zaman gorsem boşsun ehi' or or cumlesi ile.
hangi tren getiriyorsa artık .
kimsenin yüzüne bir şey demediği tiplerdir.
bizim işyerindeki yakında evleniyor.