bugün

put'a tapanların arzu ettikleri şey.
anıtkabir yaparsak ağaçlar kesilir, bu da yanlış ve gereksizdir.

#direnkabir
her ilçeye, çocukların spor yapabileceği, özgürce eğlenebilecekleri kompleksler yapılması sembolik mezarlardan daha iyidir.
olabilir tabi. Hükümet her boka para yetiriyor. Buna da yetirsin.
Okul yerine trilyon tane gereksiz cami yapıcaklarına bu tür kültür merkezleri ve okul yapsınlar.
Not: türkiyede gerçekten cami sayısı okul sayısından çok çok fazla. Ve akp hükümeti hala yapıyor aq. Başlığın trolleme olduğunun farkındayım.
bir atatürkçü olarak atatürk'ün var olan heykellerinin bile çoğunun kaldırılması taraftarıyım ben. bir insana hissettiğimiz minnet duygusunu heykellerini dikerek değil, fikirlerini anlamaya çalışarak gösterebiliriz ancak. "fikirlerine katılarak" demiyorum dikkat ederseniz. anlamaya çalışarak diyorum.
esenlerde başlamış olan uygulama.
atatürkçülüğü suistimal eden bir ahmak önerisi. lütfen bokunu çıkartmayın artık. gösterişe, sembolik hareketlere gerek yok.
olmaması gereken bir uygulama. anıtkabiri ayak altına düşürmeye gerek yoktur. önem veren gider ve yerinde ziyaret eder.
çaput bağlarlar.
Hemen hemen Her il,ilçe hatta beldelerde merkezi bir yerde bulunan Atatürk heykelleri zaten resmi törenlerde ve ulusal günlerde bu görevi görmektedir.