bugün

hakkında en çok atıp tutulan bir burç olan nam-ı diğer dengesiz, çift karekterlerli ikizler burcu erkekleriyle yine en az ikizler kadar tuhaf yaratıklar olduğu anlaşılan kova kadınlarının masum insanları yakmaması amacıyla yurt çapında bir an önce başlatılması gereken,
ikisinin mükemmel uyumu ve de ikizleri dizginleyebilecek olan kadınların kova burcuna mensup olduğu gerçeği de idrak edildiğinde önemi ortaya çıkan,
toplumun huzur ve refahı için de hayati önem taşıyan böylesine anlamlı bir kampanyaya destek verilip internet ya da başka ortamlarda bu iki burcu birleştirmeye yönelik teşebbüslerin hızlandırılması ve ikizler erkekleriyle kova kadınlarının bir an önce tanıştırılıp dost yahut sevgili olmaları, gerekirse sevişmeleri yahut evlenmeleri ile noktalanacak olan
ve her burcun mensupları tarafından da destekteklenmesi gereken bir kampanyadır..

(bkz: ikizler burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi)

(bkz: ikizler burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi (#11974233))

dipnot: katkılarından dolayı thegodmother'a teşekkürler.
ayrıca her türlü soru, görüş ve bilgi için thegodmother'a başvurulabilir..
ikizler erkeğini kova kadınından başkası anlayamazdır. birbirlerine ne kadar uyduklarını göstermek için ne yapmamaız gerekmektedir? ikiside çok afedersiniz aynı bokun lacivertidir. birliktelikleri kuşkusuz kusursuz ve muhteşem olacaktır. birlikte eğlencenin sınırlarını zorlayacak bu iki burç artık ayrı gayrı takılmasındır. gerek kişilik özellikleri olsun, gerek entellektüelite olsun, gerek arkadaş çevresi olsun herşeyleri aynıdır bu iki burcun.

ikisi bir araya gelince daha önce de kullandığım bir tabir gibi dünyayı hava uçurabilirler. nerede bir delilik, orada bu iki burç olacaktır. artık uzatmayın gelin ve ikizler kova uyumuna bir de buradan bakın.

entersizklavyeye böyle bir sorunu çözüme kavuşturma adımı attığı için nasıl takdir ediyorum nasıl. saygılar.
yaylar bekliyor.
yay ve ikizler erkekleri arasındaki kova kadını mücadelesi.
(bkz: her ikizler erkeğine bir kova kadın kampanyası) olarak okudum altıma sıçıyodum az kala.
her ikizlere bir kova kadını değil de her iki erkeğe bir kova versek de oraya boşalsalar...
* *
koç ve yay erkeleri telaşta. kovala kadınlarının, ikizler erkeklerini tercih ettiklerini öğrenen koçlar ve yaylar kova kadınları için değişim içerisinde.
bir akrep olarak desteklediğim kampanya. ne kadar kova kadını çiftlenirse o kadar iyi... benden uzak olsun da hepsi...
"kaslı, kıllı bir ikizler erkeği için imzayı nereye atıyoruz?" diyerek koşup geldiğim kampanyadır.
markası ne olursa olsun eskiyi getir yeniyi götür seçeneği vardır inşaallah...
zodyak'ın en sıra dışı en zeki ve en çekici kadınları kova kadınlarıdır. onun için normaldir diğer burçlardaki erkeklerin ikizlere benzemek için değişim içersinde olmaları.
(bkz: kim kaçırmak ister bu muhtesem varlıkları)
ikizler erkeği korkunç. insanları kullanmayı çok severler yalanıda becerirler, bundan dolayı kova kadınına yazık olan bu kampanya kapatılmalı.
(bkz: ulu izdivaç)
birbirlerini mutlu edebilecek iki burcun insanını tanıştırma, kaynaştırma kampanyasıdır. kova burcuna mensup biri olarak ben de bu kampanyayı destekliyorum. sevgiler..*
Yay burcu olarak sevindiğim kampanyadır. Zaten ikizler erkeklerini sevmezdim. Verin kovalara gitsin.
kesinlikle başlamasını istemediğim kampanya olmasına rağmen, kendimi yine de soğutamıyorum bir kova kadınında... heralde ben de bu kampanyadan yararlanmalıyım.
sakıncalı kampanya. toplum sağlığını ciddi tehlikeye atar bu. her deliye bir akıllı lazım kova'ya aslan ikizlere başak lazım. bunlar birbirlerini cinnet getirtirler sosyal patlama olur. hiç ama hiç çekilmezler hele tartışırken çek vur arkadaş ikisini de.
kaç yıldır kovayım böyle şey duymadım. hiç ikizler denememiştim aslında neden olmasın dedirten ve yazdığım anda iç sesimin sapıttın kızım demesiyle utanıp sustuğum kampanya.
herkesin nedir ikizler erkeği ile derdi anlamadım yahu.ne yaptı ki size.evet bende ikizler burcuyum çok mu belli ettim.
bir ikizler erkeği olarak hakkıma düşeni alıp çekilmek istediğim kampanya. 23'ten büyük olmazsa sevinirim. diğer adaylara başarılar diliyorum. teşekkürler.
bir öküz olarak dahil olduğum kampanya. denemekten zarar gelmez. mrb sigur ros çok güzel.
Kova da en gecimsiz burc oldugundan zaten terazi ve ikizler disinda kimseyle anlasamaz. O yuzden cok da mantiksiz bir kampanya degil. Bende kova kizi olarak destek veriyorum
bu durumda her ikizler kadınına bir kova erkeği mi düşmektedir sorusunu akla getiren kampanya.
1 hafta içinde geri iadesi varsa ikizler erkeği olarak katılacağım kampanya. *
bir kova kadını olarak desteklemediğim kampanya.
güncel Önemli Başlıklar