1. 1.
  22 temmuz seçimleri'nin matematiksel olarak, aşağı yukarı ifadesidir.*
  1 -1 ... maksat muhabbet
 2. 2.
  sokağa çıkmamak için bir sebeptir.
  5 -4 ... qsefthuko
 3. 3.
  anlaşılmayan olaydır. ben vermedim sen vermedin e peki kim verdi?
  bu zamana kadar sabaha kadar süren sayım neden gece 11,00 de bitiverdi.
  5 -4 ... freedean
 4. 4.
  iran - irak ve benzeri bir ulke olmak yolunda azimli kisilerin istatistigidir. demokrasi, laiklik ataturculuk, milliyetcilik gibi kabaran duygularımız icin cumhuriyet mitingi felan yapmıstık oysa. yazık oldu.
  3 -3 ... duygusuz
 5. 5.
  seçim sonuçlarını kaldıramayanlarca sokakta görülen her iki +18 kişiden birine tekme tokat saldırma sebebi olabilecek gerçektir.
  1 -5 ... disco inferno
 6. 6.
  özlem siyasette yeni adlı programda berhan şimşek'in siyasette yeni olan özleme gülerek sizi mantığa davet ediyorum demesini sağlamış olsada, ama gün itibariyle doğruluğu kanıtlanmış olan ifadedir. * * *
  ... muhterem fil
 7. 7.
  seçim sonuçlarını kaldıramayanlarca sokakta görülen her iki +18 kişiden birine tekme tokat saldırma sebebi olabilecek gerçektir***.
  ... disco inferno
 8. 8.
  en yakınlarımdan, hatta kendimden şüphe ettiren durum.
  3 -1 ... nada
 9. 9.
  ya bir tür sihirle gözlerimiz boyandı topyekün akp'ye bastık ya da seçimlerde bir düzmece oldu. şaka bir yana nasıl insanlarla yaşadığımızı görmemiz konusunda gerçekten dehşet verici bir sonuç olmuştur.
  3 ... shalamar
 10. 10.
  sen vermedin o vermedi ama ben verdim vatandaş verdi türk halkı verdi orta sınıf verdi. bunun sonucunda da her iki kişiden biri akp ye oy verdi ama her iki kişiden biri chp ye oy vermedi. sokakta tekme tokat saldırcak olanlara da hazma iyi gelecek ilaçlar almalarını ve bunu sakaryada yapmamalarını tavsiye ediyorum.
  -3 ... eurasia