1. 1.
    Cinsiyet farkı gözetmeksizin midemi bulandıran insan topluluğudur. Ahh azizim bu şerefsizlerden o kadar çok ki etrafımızda insan ister istemez sinirleniyor. Sinirden koltukaltı kıllarıma bal sürüp yalıyorum bu tipleri gördükçe. Dürzülüğün vücut bulmuş hali lan bu ezikler.

"Kar yağdı ortam bembeyaz çok romantik yaaaa", " hadi güneşin batışını izleyelim, romantik saatler geçirelim" , "yağmur yağarken izlemeyi çok seviyorum" falan...ulan yağmur altında yürüyüp ıslanmanın adı romantizm değil düpedüz denyoluktur net.

Özellikle hava koşulları ve doğa olaylarını romantizme bağlayan erkeklere iyice ifrit oluyor. Bre amk gereksiz fakiri, bu olaylar sana özel şeyler değil, hemen nemalanıp, aslında vurdurmaya meyilli kıçını kaldırma. Amacın o romantizm yaşadığın karşı cinsi bir an önce sitmek, bu gerçeği hepimiz biliyoruz. Biraz adam ol da para harcayıp kendine ve değer verdiğini iddia ettiğin kadına jestler yap. Bu kadar mı lan senin adamlığın?

Mesela ben, sevdiğim kadınla romantik dakikalar geçirmek için para harcarım. Fransa'dan 1800 yapımı şarap getirtir, hediyeler alır, dansçı kızların bizim için özel gösteriler yapmasını sağlarım. Gerçek erkekler böyle yapar yapar çünkü. Romantizm denen şeyi Satın alır. This is how i do!

Ahh azizim, bir de ateist olup Allah'ın yarattığı şeylerden medet uman şerefizler yok mu? işte onlar sonuna kadar cehennemi ve gazabı hakediyor.

freeze you later
    5 -2 ... absolute zero
  2. 2.
    Her şeyin parayla satın alınıp para ile değer gördüğü dünyada, parası olanın da olmayanın da faydalanıp hislerini yaşayıp açıklayabileceği nadir unsurlardan biri yağmur kar güneş. Herkesin hakkı var bunlar üzerine konuşmaya.
    3 ... tornaci tacettin abi
  3. 3.
    romatizmadır o. romantizm olsa duramazsın.
    3 ... liz queen