bugün

bir turkiye klasiği daha. eskilerde daha yaygin olan ancak biraz hiz kaybetmis, yurdum insanının ilginç bir talebidir.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
(bkz: ıstek kuldan takdir allah tan)
(bkz: esitlik)
(bkz: egitim sart)
(bkz: araba almak)
0 km olmanın, zor olmadığını anlamasıyla er kişiyi paranoyaklığa götürecek istek
en az "bakire" yerine "0km" demek kadar öküzce bi davranıştır!!!
(bkz: klasik turk erkekleri)
(bkz: her sevgilim bir kere versin ama karim bakire olsun)
kimi zaman hemcinslerinizin bu bitmek tükenmek bilmeyen arzularından dolayı erkek olmaktan * nefret duyabileceğiniz ilkel davranış metodu
(bkz: yok daha neler)
kızın kaç yaşında olduğuna bağlı olarak, hala bakire kalmış ve cinsel ilişkiye girmemiş bir kızı istemek gibi bir tehlikeye atılan ve bunu da erdem sanıp iyi bişey yaptım diyen cahil adama verilen ad.
erkek egemen, yaptıkları eleştirilmeyen, kendi kızı yapsa kurşunlayacağı, oğlu ise başkalarının kızı ile beraber olsa çapkın damgası ile göğsünü ve dötünü kaldıracak yurdum insanının büyük kesiminin temel çelişkisi (bkz: her sevgilim versin karım bakire olsun)
(bkz: 0 km)
(bkz: 1 km)
(bkz: 2 km)
(bkz: 3 km)
tam tersi durumunda tepkiler ne olurdu diye gereksizce savunulmaya geçilip * toplumun aklını kurcalayan , memeleket meselesi yapılıp gündemi meşgul eden , akıllara sokulan ,aslında iki kişi anlaştığı zaman arada başka şeylerin daha önemli olduğu anlatılması gereken olay ve ayrıca bu konuda çok önemli (bkz: eğitim şart).
(bkz: kıyaslanma korkusu)
tabi böyle düşünen angutun, kızlık zarı diktirtme operasyonundan haberi de yoktur. ortalık kendini modifye ettiren hatundan geçilmezken böyle bir düşünce içinde olmak kendini kandırmaktan başka bir şey değilidir.
bu arkadaslari bir cay icme bahanesi ile yaniniza cagrirsiniz. önce kulagi cekilir. sonra bu uckagitlarinin ve cifte standartlari kafalarina dank edinceye kadar istanbuldaki butun saraylarinin perdelerini yikama ve yerlerine asma cezasi verilir. gene anlamadilarsa kulaklari cekilir ve ingilteredeki butun saraylarin perdeleri yikatilir ve astirtilir. sonra kuzey denizinde denize girmesi saglanir. (bkz: erkut abi gibi ceza vermek)
bu olaydan daha acıklısı kendileri de kadın olan annelerin oğullarına her haltı yiyip sıfır kilometre kız istemelerini öğütlemesidir. ne de olsa erkeğin elinin kiri kadınınsa namusudur. nasıl iştir bilinmez ama bu ülkede bir kadının namusu vardır o da bekaretle ölçülür. beyin bekaretini kimse sormaz önemsemez.
ahlak ve mantık sükut ettiğinde açığa çıkan saçmasapan isteklerden biridir...
(bkz: abi geri geri sürdük bir şey olur mu)
erkeklerin denyoluklarından sadece biridir şaşırılmaması gerken bir durumdur .. kendileri 0 kilometre olmadıkları içindir belki bu istek , bir an önce akıllarını başlarını almaları dileğiyle .
"ne kadar yol almışsan o kadar yol almışını isteyeceksin" dedirten istek.
başlıktan da anlaşılacağı gibi ne yazık ki ülkemizde konuşlanmış bazı zihniyetlerin kızları arabayla kıyaslaması sonucu ortaya çıkan tatsız durum.
Çelişki kelimesinin anlaşılamadığı durumlarda, örnek olarak verilip bütün sorunu çözecek olan hadise.

(bkz: çelişki)
(bkz: çelişkinin Allahı)