1. 1.
  efendim bilen bilir bu olay çok fazla football manager oyunu oynayan insanın iyi takımlarla her türlü başarıyı yakaladıkdan sonra "ulan bir de hiç bişisi olmayan bi takımı alim de üstlere taşıyim bir dünya klubü yaratim herşeyiyle benim eserim olsun" mantığıyla yola çıkmasına benzer.

  Muhtemelen oyunda da olduğu gibi bir süre sonra çeşitli eksiklikler ve imkan kısıtlılıklarıyla sıkılınıp yeniden iyi takımlara dönülecektir.
  2 ... abidin
 2. 2.
  her haltı yiyen kızın evde kalmasıyla sonuçlanacak durumdur. iflah olmaz insandır efendim, bırakınız ne yaparsa yapsın...
  1 ... turuncukolik
 3. 3.
  o km dediğin arabadır evladım , diye cevap verilecek söz.
  3 ... tinnitus
 4. 4.
  şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım, var olduğuna da inanmadığım kız modeli. ne var ki bu düşünce, ülkemizde erkeğin düşünce mekanizmasına daha yatkın bi düşünce tarzıdır, "ben istediğim hatunla sevişeyim ama karım bakire olucak hacı" laflarını hepimiz bi kere duymuşuzdur. müslüman toplumlarında bu böyledir, diğer toplumlarda zaten kimsenin 0 km olmadığı gerçeğini de düşünürsek bu başlık bizim insanımıza ithaf edilmiştir diyebiliriz, peki ülkemizde az rastlanan her halti yiyen kız böyle bir düşünce yapısına sahip olabilir mi, bunun cevabı kesinlikle hayırdır, çünkü bulacağı 0 km erkek muhtemelen muhafazakar bir yapıya sahip olacaktır, o da herkesçe bilindiği gibi her haltı yiyen bir kızla evlilik gibi ciddi bi müessese olayına girmek istemeyecektir.
  1 ... yuruyen ansiklopedi
 5. 5.
  bu duruma afedersiniz ama "bok yemenin arapçası" denir.
  1 ... karatekin
 6. 6.
  (bkz: 0 km doktordan)*
  2 ... zeytuni
 7. 7.
  bu eylemi gerçekleştiren kızı 16 senedir tanıyorsanız daha vahim sonuçlar doğurabilecek hadisedir.
  1 ... firanzalhonan
 8. 8.
  (bkz: barcelona bogasi gibi erkek)
  2 ... kultursuz dinazor
 9. 9.
  (bkz: bir erkeğin 0 km olması makbuldür)
  ... dunyanin en mutevazi adami
 10. 10.
  nur süresinde;

  "Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. " (Nur Süresi 3. ayet)

  bahsedilen işte bu hakikat olan yüce zat'ın sözüne uyulmadıkça kavgalar, depresyonlar, anlaşmazlık, geçimsizlik ve sonunda boşanmalar kaçınılmaz olacaktır.
  1 ... haroon