bugün

efendim bilen bilir bu olay çok fazla football manager oyunu oynayan insanın iyi takımlarla her türlü başarıyı yakaladıkdan sonra "ulan bir de hiç bişisi olmayan bi takımı alim de üstlere taşıyim bir dünya klubü yaratim herşeyiyle benim eserim olsun" mantığıyla yola çıkmasına benzer.

Muhtemelen oyunda da olduğu gibi bir süre sonra çeşitli eksiklikler ve imkan kısıtlılıklarıyla sıkılınıp yeniden iyi takımlara dönülecektir.
her haltı yiyen kızın evde kalmasıyla sonuçlanacak durumdur. iflah olmaz insandır efendim, bırakınız ne yaparsa yapsın...
o km dediğin arabadır evladım , diye cevap verilecek söz.
şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım, var olduğuna da inanmadığım kız modeli. ne var ki bu düşünce, ülkemizde erkeğin düşünce mekanizmasına daha yatkın bi düşünce tarzıdır, "ben istediğim hatunla sevişeyim ama karım bakire olucak hacı" laflarını hepimiz bi kere duymuşuzdur. müslüman toplumlarında bu böyledir, diğer toplumlarda zaten kimsenin 0 km olmadığı gerçeğini de düşünürsek bu başlık bizim insanımıza ithaf edilmiştir diyebiliriz, peki ülkemizde az rastlanan her halti yiyen kız böyle bir düşünce yapısına sahip olabilir mi, bunun cevabı kesinlikle hayırdır, çünkü bulacağı 0 km erkek muhtemelen muhafazakar bir yapıya sahip olacaktır, o da herkesçe bilindiği gibi her haltı yiyen bir kızla evlilik gibi ciddi bi müessese olayına girmek istemeyecektir.
bu duruma afedersiniz ama "bok yemenin arapçası" denir.
(bkz: 0 km doktordan)*
bu eylemi gerçekleştiren kızı 16 senedir tanıyorsanız daha vahim sonuçlar doğurabilecek hadisedir.
(bkz: barcelona bogasi gibi erkek)
(bkz: bir erkeğin 0 km olması makbuldür)
nur süresinde;

"Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. " (Nur Süresi 3. ayet)

bahsedilen işte bu hakikat olan yüce zat'ın sözüne uyulmadıkça kavgalar, depresyonlar, anlaşmazlık, geçimsizlik ve sonunda boşanmalar kaçınılmaz olacaktır.
beş yaşındaki erkek çocuğu alıp büyütmesi gerekir.
Böyle bir vakaya henüz rastlanmamıştır, bilakis söz konusu durumun aksi (tam tersi) toplumumuzda neredeyse genel-geçer doğruluğa ulaşmış bir arayıştır... durum gerçekten de bu maddedeki gibi olsa hala bekaret bekaret diye, mal pazarından dana seçer gibi evleneceği kadını seçen erkekler var olmazdı.
her haltı yiyen erkeğin 0 km kız istemesinin bu kadar normal olduğu bu ülkede, bu da anormal olmamalı.
ah ama pardon kadın-erkek eşitliğini sağlayamamış bir ülkeydik değil mi, unutmuşum da.
bakire olmamayı canlarıyla ödeyen kızlar var bu ülkede, onun canını alan ne boklar yemiştir kim bilir. ama iş erkeğe gelince yiğit oluyor, yaptığı erkekliğine erkeklik katıyor,kızsa or...ne yani o erkek isteyince namus oluyor bizim kız isteyince garip mi, aş kendini aş geçti o devir.