bugün

ahlaksız eril bireylerin namertliğidir.
Bi halt yemedim ve tercihen bakire kadın istiyorum, evet.
Çifte kavrulmuştur.
azınlık değil çoğunluktur. herkes herşeyi isteyebilir. gerçekleşir mı belki. ne düşünüyorum babayı alsın.
Toplumsal dayatma. Bunu dayatan toplum erkeğe sen kimlere para verdin, kimlere fazla para verip sakso çektirdin demez.

Karın bakire mi değil mi der. Bu kadar salakçadır. Cumadan geri kalmazlar. Temiz giyinip cumaya giderken milletin karısının götüne bakarlar. ama bakire eşimiz olsun derlee bi de arminede pierre carden'den eşarp taksın isterler.

siktir lan ibne.
first of all bakire kadın olmaz ki bu başlık anlatım bozukluğu içeriyor şeklinde düşünen bir ben miyim ?
Karnım tok olsun ama ekmeğim bütün isteğidir.
hiçbir haltı yemeyenler ne olacak?
Iyy Allahıma kitabıma soğuyorum evlilikten böyle tiplemeler yüzünden. Zaten Allah'ın izniyle yalnız öleceğim.
artık bunu eleştirmek de basitleşmedi mi, zarar ziyan diyip geçebileceğimiz godomanları bu kadar dillendirmesek de kendilerini nimetten saymasalar.
Zengin koca arayan kadınla aynı kategoride yarışırlar.
Insanların başına gelenler kendi yaptıklarlı ile orantılı olduğu için , zoru istemektedir.
Şu konuyu amma kurcaladınız ya. Elli tane benzer konulu başlık açıldıysa artık sonlansın diye rahat 45'ine entry girip fikir beyan etmişimdir olay hakkında. Fakat burda 46. entry'imi girmeyeceğim. Artık sonlandırılması gereken konudur.
(bkz: yeter artık)
güncel Önemli Başlıklar