bugün

diye başlık açan zihniyet. aklı sıra izmir'i kötülemeye çalışıcak, kendi gibi zihniyetlerle yada belki de sadece kendisi fake hesaplarla yorum kascak. ah be kardeşim sen o küçük beyninle algı operasyonu mu yapmaya çalışıyorsun. hanimiş benim algı operasyoncum hanimiş benim bağnaz beynim. bu zihniyette olan insanların özgecan cinayetine bakış açısı da nihat doğan gibidir. giymesin öyle teşhir etmesincidir bunlar. bunlar müslümanları terörist olarak görmesinin sebebidir diğer dine mensup insanların. bunlar ağızlarından düşürmedikleri dine en çok ihanet eden erkek tecavüzcüleri yolda şortla gezen kardeşlerimize sapıkca fanteziler kuran bağnaz akıllardır.
izmirliler silksin seni dediğim açılan başlıklar. ha izmiri hiç gormedim ama troll değilim işte.
çünkü izmir insanı kafalarındaki anlayışa uymuyor. izmirliler rahat, aydın, özgür insanlar. kimsenin diniyle filan da uğraştıkları yok. çoğu kemalist. içlerinde yobaz kemalistler de var ama birçoğu kimsenin inacına laf söylemeden, kendi dünya görüşüne göre yaşayan insanlar. bu da birilerine batıyor. zaten korkuyorlar farklıdan, kendileri gibi olmayandan. hazımsızlığın sebebi bu.
Helaal etmiyeeeeeem edenin arvadını ..... 20 bin dolarım getti.
Bunun karşısında bir de izmire tek kelime edince çomar yobaz akpli bağnaz olma olayı var. Gerek burada gerek ekşide birisi izmirin çok anlatıldığı kadar güzel bir şehir olmadığını iddia etmeyedursun bizim çağdaş laik ilerici izmirlilerimiz ana bacı saydırıyor. Karşı görüşe tahammülsüz insanı çok fazla. Yani izmiri görmedim görmek isterim ama izmirliler daha gitmeden soğutuyor adamı.
izmir garip değil garip olan sizsiniz. dünyadaki herhangi bir insan gibi sıradan bir şekilde yaşamaya çalışıyor insanlar.
Sorsan bu basliklari acanlarin bir tanesi bile izmire gitmemistir.
izmir bu pis çölde bir vaha ve insanı, yaşayış biçimi hepinizi gömer siz orospu çocuğusunuz.
kedi ciğer ilişkisinden mütevvellit meydana gelen mevzudur. bu başlıkları açanlar genelde muhafazakar geçinen ailelerin çocukları. bu aileler kendi içlerinde ve çevrelerine karşı öylelermiş intibası yaratırlar ancak işin aslı öyle değildir. baba her türlü herzeyi yemektedir ancak iş aileye gelince çoluğuna çocuğuna baskı yapar gün yüzü göstermez. bu şekilde yetiştirilen erkek evlatlar da maalesef hayal ettikleri özgür ortamı en çok gördükleri yer olan izmir aleyhinde nefret kusarlar..