bugün

tipik ateist zırvası. gerçi ateistler fakirdir her gün eti nerden bulacak? ha bulanlardan bahsediyorum ben. bunlar çıkar televizyona, gazetelerde kurban bayramı için vahşet derler ama vahşi hayvanlardan çok et yerler. maksat dini bir şekilde eleştirmek.
+barbarlık bayramı ne kadar güzel...

-hayvan kesmenin nesi barbarlık? hiç mi tavuk döner yemedin ? rakı balıktamı yapmadın. o hayvanlara kendi rızasıyla ötenazi yapıldığını falan mı düşünüyosun yoksa!..
ibneliğindendir.
orospu çocukluğundan da olabilir.
aslında sorun bunu bayram haline getirmektedir belki de.
ben et yemiyorum dudak tiryakisiyim,hem bu domuz eti kurban değil bi kerem.
hülya avşar davranışı.
saçmadır. "ama o hayvanlar mezbahada kesiliyor acı çekmiyor bayramda ise kör bıçakla işi bilmeyen insanlar tarafından kesiliyor çok acı çekiyor ben ondan kurban bayramına karşıyım ama et severim" diye devam etmeleri daha da saçmadır kanımca.
islam dinini hazmedemeyen tipik çakma entellektüel davranışıdır. acaba hayatında hiç fast-food markalarını eleştirmişmidir sorusunu aklıma getiren kişidir.
Zencilerin solaryuma gitmesinin ülkemizdeki halidir.
(bkz: buzdolabı olmayan birine 10 kilo et vermek)
gayet doğaldır.

et yiyebilirsiniz... ortalığı kan gölüne çevirmeden ve hijyenik bir ortamda usulüne uygun kesilen ve paketlenen hayvan eti yenilebilir. bunda sakınca yok.

fakat siz şov kokan hareketlerle, sokak içlerinde hayvanları resmen katlederek ve bunu da bayram adı altında yaparsanız sıkıntı var. düşünün akıllıca biraz.
güncel Önemli Başlıklar