bugün

müslüman olmayan ülkeler dışında yaşayan herkes. hatta ortalama günde 2 kez banyo yapar bunlar.
öpüp koklanası tiplerdir.

edit: hangi pis eksiledi bunu.
Güne fresh girmek isteyen kişilerdir.
sabahları uyanamadığı her gün banyo yapan kişidir. *
Temiz insandır, medeni alışkanlıkları vardır. Lakin meselenn müslüman, yahudi, hırıstiyan ateist tarafı yoktur.
Çocukluğundan kalma saplantı ve inatlarının intikam hazzı için her konuyu din duşmanlığına alet eden münafıklara selamet diliyorum bu fırsatla.
muslumanlikla alakasi tabi ki yoktur medeniyetle alakasi vardir. ama belkide ortadogudaki arap ulkelerinin yer aldiklari bolge itibariyle fazla suyun olmamasindan banyo aliskanliklari fazla gelismemis olabillir.
(bkz: fifi)
takıntılı olması muhtemel olan bünyedir.
evde kalmış bir doktor bey olması muhtemeldir.
(bkz: gördüm ben bunu)
kesinlikle her insanin disari cikmadan once yapmasi gerekir. banyosuz gune baslamak, abdestsiz namaz kilmaya benzer.

edit: bunu kotuleyen hangi pis kokan kisi merak ediyorum.
kendi tercihidir. her insan istedigi zaman banyo yapabilir. ama her gun banyo yapan bir kisi "ben her gun banyo yapiyorum mis gibiyim, digerleri ise pis kokan les gibi insanlardir" demesi kadar komik birsey olamaz. ornegin ben iki gunde bir banyo yaparim ama pis koktugumu asla dusunmuyorum.
neden masturbasyona bağlandığı anlaşılamayan olaydır. eğer tabi aramızda masturbasyon harici banyoya girmeyen bünyeler varsa az da olsa anlaşılabilir. aslında her gün banyo yapmak ve her gün iç çamaşırı değiştirmek son derece medeni ve yapılması gereken bir harakettir. özellikle sıcak havalarda mutlaka yapılmalı hatta günde 2 ye bile çıkabilmelidir.
(bkz: cünüb)
sabahları kalktığında aman yüzümü yıkayacağıma duş alayım diyen kişi dir .
suyu, sabunu seven insan.
aşınması an meselesidir. bir deri bir kemik kalmak söylemi burdan gelir.
Hergün cinsel ikişkiye giren abdestsiz duramayan kişide olabilir.
temiz olmaya ant içmiş yegane insan modeli denilebilir.
banyo yapmayı seven insandır.
su faturası göte girecek olan kişidir.
her gün don değiştirir. bu yüzden haftada bir çamaşır yıkayan insandır.
yaz aylarında herkesin içine girmesi gereken durumdur.
eğer sağlıklı ilgili bir sorunu yoksa, ki öyle hergün banyo yapılması gereken bir rahatsızlık var mıdır bilmem, gırtlaklamak istediğim tahammülümün olmadığı kişidir.
benim de içinde bulunduğum bu davranışı yapan herkese teşekür etmek gerek. yolda, orda, burda, otobüste hiç değilse temiz insanların da olduğunu, etrafına saygısı olan insanların da olduğunu bilmek gayet güzel bir duygu. kendi bünyesine saygısı olmayan ve de temizlikten nasibini almamış zatların bu normal davranışı etrafa anormal bir davranış gibi göstermelerinden başka ne beklenebilir ki. bu zihniyette olanlar ancak temizliğin kendiğinden imandan gelmesini beklemekten başka hiçbir şey yapmazlar. yazık...
yaz aylarında fazlasıyla terleyen kişidir.
banyo işi yapan esnaftır. hergün bir banyo yaptığına göre bu kriz ortamında işleri gayet iyi demektir.
güncel Önemli Başlıklar