bugün

her gün banyo yapan insanın 2 veya daha fazla gün aralıklarla banyo yapan insana göre daha iğrenç bulunmasıdır.
(bkz: inanılmaz mantık hatası)

edit: (bkz: güne duş alarak başlamak)
Barajlarda su seviyesi azalmış ve insanlara tasarruf çağrısı yapılırken her gün banyo yapmak iğrençlik ötesidir .
hergun dus almayan igrenc insandan daha temizdir...
Tam tersine en temiz insandır. Her anında temiz olmak ister. Nedeni çok sosyal olması, sevgilisi olması gibi sebepler olabilir. Boş gezmiyordur yani kısaca.

Edit: Her gördüğü vajinayı ağzına almaya çalışan oral manyağı yazarın açtığı başlık böyle saçma sapan olur işte.
çalıştığı işten dolayı, hergün banyo yapan hatta 2 kere banyo yapan insanı, iğrençlikle bağlaştıran insanlardan temiz, pak, olan insandır.
Canı öyle istiyordur.
Rahatlıyordur, günün stresini böyle atıyordur üstünden.
Biraz temizliğin kimseye zararı olmaz.
Bundan çok garipmiş gibi bahsetmekte bir hayli ilginç.
Pislikten görünmeyene kadar kirlenmeli mi insan duş almak için.

Ağır bir işte çalışmıyorum, öğrenciyim,
(bkz: Evet evet sözlük ben temizim)
her gün banyo yapmanın/duş almanın insanı iğrenç yapabileceği hiç aklıma gelmemişti.

tespit sıçan yazar kardeşlerim de bence her gün duş alsın/banyo yapsın, anca temizlenir tespit sıçtıkları totoları. sözlüğün andaval dolu olduğunu biliyordum, hatta bazılarının bile bile andavallık yapıp dikkat çekmeye çalıştıklarını düşünürdüm. yok ama bunlar gerçekten kafayı yemiş.

konuyu islamiyete bağlamak istemezdim ama bu dinde insanlar günde 5 defa namaz kılıyorlar. ne gerek var canım 2 günde bi defa abdest alsın di mi?
serefsizim şu abdest isi olmasa 10 senedi bir banyo yaparim...
iğrenç değil, her gün mastürbasyon yapıyordur.
pisliklerin pisliği olmaktır. çok özendiğimiz avrupa gibi olmak gerek. ne de olsa 14. louise bütün hayatı boyunca sadece bir kere yıkanmıştır saray katiplerinin yazdığına göre. ama parfümlerle falan çok güzel kokuyormuş.