bugün

son zamanlarda alışkanlık yaptı. her gün hemen hemen 1 kavanoz nutellayı kaşıkla gömüyorum.

edit: boy-kilo orantısına göre 5-10 kilo daha alma hakkım var.
(bkz: be careful)
17.5 tl diyor hergün 17.5 buna verirsek evin yolunu bulamayız.
git kendini at bır yerden uzatma bu işi sürünerek ölmekten daha iyi bence.
o kadar rafine seker ve palm yagi iceren bir besini gunde 400 g tuketmek intihar ile esdeger sayilmali bence.
Her türlü sağlıksız bir şekilde kilo alacaksın bari peripella ye de cebinde paran kalsın dediğim hede. *
harman yuvarlağı olmak adlı kitabımda bahsettiğim aktivitelerden biridir. fakat sade olarak kaşıkla değil de rulokat tarzı yine tatlı bir şey bandırılmak suretiyle yemek daha hoştur.
Her gün zehir yemektir. Bizdeki nutella zaten berbat amk ne çikolata tadı var ne fındık. Boğazı yakan yoğun şeker tadı var sadece iğrenç bir şey. Bedava verseler almam bunu.
Nutella'yı ekmeğe sürmek var, veya hoş kokusuyla cezbeden sevgilinin mahrem uzvuna sürmek var, ya da çocuklar gibi şen olarak kaşıkla yemek var.
Nasıl yediğinize göre değişen bir durum bu.
görsel
Nerden baksanız 180 gramını gömdüm gençler. Kaldı 220 gram. Gerçi bu çokokrem ama hepsi aynı bokun laciverti işte.
gösterdiğiniz tepkiye istinaden günlük 200 grama düşürdüm. sonuçta olumlu eleştirilerden ders çıkarmak lazım.
tez zamanda balık ayhan’a dönebilirsiniz.
(bkz: midesiz)
Şeker komasına girilir kısa yoldan intihar.
içeriği tam bir diyabete hoşgeldiniz olduğundan Ham kakao fındık ezmesi doğal tatlandırıcı ile muadili yapılabilir.