bugün

her göt kılı, her gün ağzına başka şeyler aldığından zor olacaktır.
bunlar kurban keser ama eti dağıtmazlar. sence 1 kuruş yardım yaparlar mı?
Hatta aralarında töre oluşsun kendilerini öldürsünler.
göt kılı olmadığım için beni bağlamayan kampanya.
Göt kılları kendi karınlarını doyuramıyorlar, açlıktan birbirlerini yiyecekler, Suriyeli kadınları satarlar artık.
Götün izni olmadan hareket edemedikleri için götün talimatını beklemektedirler.
Haklı bir kampanya.Sürüye yeni koyunlar lazım tabi onları da kendilerine göre yetiştirip salmaları gereklidir.
uzun kılın arapperest ve ümmetçi duygularla bağrına bastığı, resmen vatana, millete tebelleş ettiği yüzbinlerce suriyeli yerleşmecileri*, uzun kılın kendisine gönül vermiş, gönülden biat etmiş, amansızca destekleyen ve savunan malum helezoni göt kıllarının evlerine, himayelerine almasını, uzun kıl aşkına onlara yardım etmelerini dileyen haklı kampanyadır.

nasıl geçiniriz, yaparız diye endişelenmeyin. onları ülkeye yerleştiren uzun kıl, rızıklarını da beraberlerinde verecektir. şüpheniz olmasın.*
Desteklediğim kampanya.
göt kıllarının: ben ağda oldum aslında yokum, hüloğğğ...
diyerek ve topukları kıçlarına vura vura kaçmalarına neden olabilecek önermedir.
göt kılları suriyeli ailelerden sadece genç ve dişileri alacağından tüm kazma saplarını bizim götümüze sokturacak kampanyadır.
Sonuna kadar desteklediğim kampanyadır.
almazlar. makarnayı bile bedava almaya çalışıyorlar.
onlar anca cukkasını düşünür
padişahının sevgi pıtırcıkları.
harika bir fikir.

- babaa abdülmüttalip gene arkadan girdi
+ şş ses etme. esed zülmünden kaçtı o.
o kendine hayrı olmayan göt kılları da yine senin benim emeğimizle ve vergimizle doyduğu için pek bir işe yaramayacak kampanya.
candan desteklediğim kampanya, hatta aile reisleri suriyeli kadınları kuma olarak alabilir kendi eşlerini de suriyeli erkeklere kuma verebilirler. ama bunlar hızla üremeye başlarsa ne halt yeriz gardaş? dediğim entry.
olacak şey değildir. onlar sadece makarna yemek için programlanmışlardır.
zengininden fakirine hırsız, rüşvetçi, rantçı, yolsuz göt kıllarının umrunda olmayacak kampanyadır.
lafa gelince donyo lodoroyoz diyen kıllar hadi sahneye her biriniz bir suriyeli alsın bu iş çözülsün. ..
(bkz: reisçilerin uğramadığı başlıklar)

mesele dedeciğimiz, şöyle güzel mi güzel körpe mi körpe 3-5 suriyeli kız çocuğu alabilir, sahiplenebilir mesela..

hayatını islama göre yaşıyormuş madem..

oğlunun karısı öldüğünde onu da sahiplenebilir mesela, yazık çünküm.. ortada mı kaldın gariban..
mümkün değildir. onlar vermeye değil hep almaya programlanmışlardır.
ulan zengin arap ulkeleri araplari almazken biz niye turk olarak milyonlarca arap i ulkeye aliyoruz? bu ulkede zaten bir tane azinlik sorunu var. ikinci bir sorun neden baslatiliyor? akp secmeni de bunlari istemiyor. suriyeliler kardesimizdir diyen akpli birkac vekilin ne kadar da halkla alakasiz olduklari ortada.
göt kıllarının her şeyleri gibi din gayretleri de ossuruktan teyyare selam söyle o yare nevinden olduğu için tutmayan kampanyadır.

keşke biraz daha ciddi tipler olup suriyelileri evlerinde barındırsalardı. suriyeli muhacir koçun bunların haremine binmesinin yaratacağı şok bir ihtimal akıllarının başlarına gelmesine vesile olurdu.
sınır kapıları açılınca her göt kılı bir suriyeli aileyi evine alıp, kendisi avrupa'ya iltica edeğinden olabilir kampanya.