bugün

Ateistim ama inananlara da saygı duyarım deyip dinle ilgili konular konuşulduğunda ya da kelimeler geçtiğinde alay eden sözler ve gülüşler savurandır. Sanıyorum ki saygı duymanın ne demek olduğunu tam olarak anlamayan kişilerdir.
beyler çoğu gostermece ve ailesi müslüman olupta kendi ateist insan çok sırf havam olsun fark yaratayim bütün konu bundan ibaret .
kendisiyle ters düşen yazardır. Kimseye saygısı falan yoktur aksine saygım var diyerek egosunu tatmin etmeye çalışır.
Egoist, entel takılan, şeref yoksunu şahıs.
(bkz: zavallı)
en az kendi görüşünden başka görüş kabul etmeyen dindar kadar yobazdır.
Bu nur yüzlü dede bütün gün mahallede sokaklarda dolaşırmış çocukların önünü kesip ey çocuklar sizi kim yarattı diye sorarmış doğru cevabı bilen çocuklara çikolata gofret dokuzkat tat rulokat hediye edip başlarını okşarmış bilemeyenlerinde yine başını okşarmış, birde aynı mahallede kötü kalpli atayiz bir insan varmış tabi bu insan yaşlı değilmiş çünkü yaşlı atayiz diye bişey olmaz, bu atayizde bütün gün çocukların önünü kesip din diye birşey yoktur diyip genç zihinlerin beyinlerini zehirlermiş, birgün kötü kalpli, çirkin atayiz nur yüzlü dedenin yanına gitmiş ve sormuş ki ey nur yüzlü dede ben atayizim sebebiyse görmediğim bir şeye inanmam görmediğim bir şeyin bana var olduğunu kanıtlarsan bende atayiz olmaktan çıkarım, haydi sana sorum bu bana kanıt göster ki bende görmediğim bir şeyin varlığına inanayım, yaşlı ve bilge dede gülümsemiş gök yüzüne bakmış ve eğilip yerden humuslu hafif nemli toprak almış ve adamın götüne sokmuş.
ateistler veya deistler din gibi şeylerin insan icadı uyduruk olduğunu bildikleri için olmayan bir şeye niye saygı duyalım gibisinden tavır almaları olabilir. onun dışında her türlü fikre saygı duyarlar var olan elle tutulup gözle görülen somut şeylere.
hiÇ bir görüşe saygısı olmayan, ateistlere ana bacı söven, dinleri hakkında en ufak bir tartışmada ortalığı yıkan döken, namazını kıldıktan sonra vatan foto galeriden adriana lima'nın Çıplak fotolarına bakan, müslümanları ateistlere karşı kışkırtan yazar söylemi.
güncel Önemli Başlıklar