bugün

Üniversite hayatında karşılaşılması zor öğrenci tipi.
Her gün okula gidilse de derslere girilmemektedir. çok zevklidir.
mutemelen tüm ders notları istenilecek olan öğrencidir
takdir edilesi öğrencidir, aksi olan öğrenciyi de kınamamak gerekir.**
evde yapacak bir şey bulamadığından en azından kantinde oturayım, ona buna sataşayım, iki muhabbet edeyim, zaman geçireyim düşüncesiyle her gün okula gelen öğrencidir.
okula gidiş nedenini anlayamamış öğrencidir.
devam zorunluluğunu çok fazla ciddiye alan öğrencidir.
devam zorunluluğu olan öğrencidir. zira çoğu dersten yüzde 70 devam zorunluluğu olabilir aynen benim gibi. hatta eğer sınıf az kişiyse direk hocanın gözüne çarpmamak için okula da gelme zorunluluğu olabilir. ama okula gelebilir yoklamaya imza atıp çıka da bilir aynen benim yaptığım gibi...
aklı başında, sorumluluk sahibi öğrencidir.
salaktır. devlet sana devamsızlık hakkı vermiş, tatil vermiş. bayramda gitme bari.
her gün okula gitmeyen öğrenciden daha hayırlı bir iş yapan öğrencidir.
indirimli rapidshare üyeliğinden faydalanıp üyelik alan, okulda wireless uçtuğu için akşama kadar download' un doruklarında gezen öğrencidir. dersleri de fotokopi odasından takip eden kişiliktir.
okulu zevkli hale getirmek icin cok ilginc yontemleri olan ogrencidir.
artık öğrencilikten çıkmış öğrencidir. Ne anladım ben o işten.
sınıfın maskotu haline geline gelmiş zavallıdır.hergün standart yaşamdan sonra sözlükle dertleşmeye başlayan kişidir.
okulun ilk günü dahil hiç kimsenin gelmediği günkerde de gelerek diğer arkadaşlarının yok yazılmasına sebebiyet veren kişidir. hoca gelmeyin dese bile gelir bu.
üniversitede olmayan öğrencidir.
'bizden degildir' diye devami getirilebilecek cumle.
öğrenci evinin duvarına büyütülmüş vesikalık fotoğrafı asılası öğrencidir, şehrin dışındaki kampüsüne, hiç üşenmeden her gün gider ,hatta saat sekiz buçukta devam zorunluluğu olmayan dersi dahi kaçırmaz, evdeki öteki öğrencilere örnektir, evdeki herkes onu takdir ederken ,bir yandan da bu azmin kaynağını bulmaya çalışır, onun çalışma masasına oturur ,kitaplarına dokunur, ama bir değişiklik olmaz , bir yolu vardır ve en kısa zamanda bulunacaktır. **
hukuk fakultelerinde bulunmayan ogrencidir.
özenilesi öğrencidir.
bu ne düzen, ne disiplin dedirtir insana..
kronik öğrenci olmanın temellerini atmış öğrencidir. sene boyu öğrenciye verilen devamsızlık hakkının kaç gün olduğundan dahi haberleri yoktur bazılarının. -ki biz öylelerine androit diyoruz- hergün belki faydası olur diyerekten okula gitmeyi amaç edinmiş bünyedir, sevilmez.
okula gidip de kampüste fink atan öğrencidir. sevgilisiyle sağda solda takılır, çimlerde içer falan. okulu eğitimden öte, eğlence amaçlı kullanır.
cumartesi ve pazar dahil her gün okulda olan öğrencidir.
okul kafeteryasında çalışan öğrencidir. üniversitelerde vardır böyleleri.
adam olacağı önceden belli olan kişidir.
güncel Önemli Başlıklar