bugün

olur olmaz kampanyaların reklamı için günde -abartmıyorum- en az 3 mesaj gönderen vefalı bankadır. eğer o gün bir kaç bankanın vefalı olacağı tutmuşsa (vefası geldiyse) artık mesaj silmekten işinize gücünüze bakamazsınız.

sözünüze kredi,

bir telefonunuza acil ihtiyaç kredisi,

allah'ını seversen kredi al,

kredi verenin bir yüzü kara, almayan zenci.

bu mesaj tacizine ilişkin her hangi bir kanuni düzenleme de yapılmadı. adamlar sevgililerine gönderir gibi mesaj gönderiyorlar. artık en sonunda telefonumun mesaj ayarlarını bozacağım. valla!
bankaların uzun bir süredir başlattıkları, insanı bezdiren reklam kampanyaları.
işin kötüsü, her mesaj geldiğinde, sevgilinizden geldiğini sanıp boşuna heyecana kapılmanıza da neden olması ayrı bir tartışma konusudur. hayır ne hakkın var küçük çapta da olsa, insana kalp spazmı geçirtmeye.
garanti bankasını tek geçerim bu arada.
abartıp, bir mesaja kredi kartı yollayanları da çıktı.
(bkz: finansbank)
(bkz: vakıfbank)
*
Geçen yıl ödememin geç kaldığını hatırlatmak üzere banka görevlisi aradı ve "bugün yatırmak zorundasınız" dedi. Tamam dedim açın bankayı yatıracağım. Telefondaki ses sustu. Şeker bayramının ikinci günüydü.
Bir gün önce telefonda kavga ettiğiniz, dalaştığınız ama ertesi gün size kredi için mesaj gönderen bankadır.
garanti bankasının bu konudaki ısrarı taktire şayendir.
mesajları sallamayınca çaldırıp kapatan bankadır.

(bkz: akbank)*
kredi kartı başvurusu yaptığınızda kabul etmeyip, bir kaç ay sonra kredi kartı alın diyerek yüzsüz bir şekilde arayarak almayacam dediğinizde ısrar eden bankadır. her gün gönderdiği mesajlara genelde sevgiliden geldiği düşünülerek bin bir mutlulukla açılıp bakılır sonuçta bankanın anlamsız mesajlarından biri olduğu görüldüğünde yeni bir can kırığıyla yaşama devam edersiniz.
efendim o kadar alakasız mesajlar göderirlerki bazen deli olursunuz. bayan giyimde bonus kartı olanlar altı taksit, tamam da ben bayan değilim. evlilik yıldönümü hediyeleriniz ykm'den hemde bonus karta 5 taksit, ben evli değilim (bu msj'ı annem göndertmiş olabilir.) kelliğe cözüm topic sac spreyi ve topten lenste kampanya bonus karta altı taksit, ne kelim nede gözlük veya lesn kullanıyorum. anneler gününde annenize reyhandan şekerleme, bonus karta üç taksit, benim anne şeker hastası...

dogum günü msjımı bile gununde göndermeyi başaramadılar.
aylik kredi karti borcunu odemediysen hatirlatma maksatli kibar gorunuslu ama pis laf sokan masajlardir. bu bankanin amaci kendinden utanmalisin bizce mesaji vermektir. eh onun da likit paraya ihtiyaci vardir. likidite sorunu yasamasin degil mi ama *
"gel seni biraz daha yolalım, gel gel korkma, acımicak" diyen banka.
banka : Size özel Grnti bankasından kefilsiz, % 0'dan başlayan faizlerle 30bin ytl'ye kadar ihtiyac kredisi. Yapmanız gerek tek şey bu mesajı Evet yazarak cevaplamak. Teklifimizle ilgilenmiyorsanız H yazmanız yeterli.
ben : H...
banka : Mesajınız sistemimize ulaşmıştır. Az sonra yanıtlanacaktır.
banka : Sayın U. hayırdır? parayı buldunuz gtünüz kalktı galiba? düne kadar kredi kredi diye kapımızdan ayrılmıyordunuz?!! Neyse, allah büyük...Saygılar GRNT A.Ş!
ben : ^'/^'%^'^&'^%&^'%
(bkz: bonus)
finans bank daha benim etim ne budum ne hergun mesaj geliyor tc kimlik numaranla kefilsiz kredi imkani diye gidicem alicam en sonunda o olucak .
banka : GRNT Bankasından Günaydın. Sayın müşterimiz, size özel sürprizlerimiz için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.
ben : Adnan, sensin dimi lan! Abi yeter artık skicem şakanıda bankanıda artık ha!!! ÇAlışıyoruz bi rahat ver!
banka : Sayın müşterimiz.?
ben : Ben müşteri falan değilim abi, bu da benim telefon değil, benim param, pulum, tarlam, arsam, evimde yok. Yokum ben yok...
banka : Sayın müşterimiz, siz depresyondaki özel müşterilerimiz için hazırladığımız limitsiz sağlık sigortası sadece GRNT de. 44408291.
ben : ulaannnnnn '^/('/('^&'^/&^/&^'))^^ !!!!!!!!!!!!!
(bkz: cardfinans nakit)
güncel Önemli Başlıklar