bugün

karaktersizdir.

"her gidenin arkasından orospu der gönül kerhanesinin pezevenkleri" demiş ünlü şair.
(bkz: ayrıldığı sevgilisine orospu diyebilen erkek)
Ayrılığı yediremez ve o öfkesinden ne dediğini ve yaptığını bilmeyen erkek cinsidir.
ayıp eden erkektir. beraberken canım cicim, ayrılınca orospu. ne güzel lan.
Kendisine eziyettir. Bildiğin eziyet.

Her gidenin arkasından bu tarz ithamlarda bulunurken şunu da durup düşünmelidir; ben bu orospu dediğimi bir zamanlar sevmiştim. işte bunu düşündükçe kendisinden ve karşısından daha fazla nefret edecek olan erkektir. Oysa böyle şeylere hiç gerek yok.
zürafa sokakta aranan erkektir.
karakter sorunu yaşayan ahlaksız erkektir.
günümüzde çokça bulunurlar, allah onlardan sakınsın kardeşlerimizi.
orospu çocuğu olması muhtemeldir.
her gidenin arkasından orospu diyen şerefsiz karaktersiz çok insan modeli var. bu kahpeler kadınları kese kağıdı zannediyor. bu tip gereksiz modeller kadınları kullanıp en sonunda ayrılmak için bahana uydurup işi dayak atmaya kadar götürürler. bir bayan, bu tip gereksiz modellerle birlikte olmadan evvel çok iyi düşünmeli ve tartmalıdır birliktelik denen şey çocuk oyuncağı değildir. onun için çok dikkatli olmak zorundalar.
Kendiside işin oruspusu olmuştur.
erkek olup adam olmayan erkektir.
ayrılığı yediremeyen erkektir. aslında erkek demek cinslerime hakaret olur. genellikle liselilerin gerçekleştirdiği olaydır.
ulaşamadığına kaşarrr yerine beni aşarrrr diyemeyen yetersiz erkektir. kınıyoruz.
öz eleştiri yapmaktan acizdir.
kuyruk acısıyla ne yaptığını bilmeden sıçıp sıvar.
nolursa olsun bir dönem hayatında olan insan için ''orospu'' diyebilecek kadar kişiliksiz olması ne mal olduğunu kanıtlar.
herkes gidiyosa hatanın kendisinde olabilecegini idrak edemeyen erkektir.