bugün

her kız kendisini koruyacak, kendisiyle ilgilenecek, sevildigini hissettirecek bir erkek ister.
daha çok kenndine benzeyen kız gibi erkekler...
erkek yazarların hücum ettiği başlıktır.
ben ben diyen ilkokul çocuklarına benziyorlar *
+ ben örtmenim ben ben!
zengin, yakışıklı, espirili,sadık ve herhalükarda eşini koruyacak erkek tipi rüyalarını süsler...muhtemelen daha dünyaya gelmemiştir...
(bkz: bungee jumping)
(bkz: yamaç paraşutu)

ha!?
(bkz: banane)
(bkz: keremcem)
(bkz: gökhan özen)
(bkz: noel babanın geyiğine binmek)
(bkz: her genç kızın kabusu)
beyaz çarşaf üzerinde kadın olmak.
http://www.geocities.com/peluzza/zambo.jpg
bir zamanlar beyaz atlı prens ve evlilikmiş. gel zaman git zaman devir değiştikçe rüyaların teması da değişmiş.

(bkz: kariyer)
(bkz: dostluk)
(bkz: aşk)
(bkz: evlilik)
ve sosyal bir yaşam..
herşeye sahip olmak, aile, gerçek aşk, kariyer, güzellik, sağlam karakter, ahlak, para.
singer dikiş makinası.
milyarlarca çift ayakkabı, hiç kırışmayan bir yüz, ne yerse yesin büyümeyen basen, yakışıklı, zeki, zengin, havalı, erkek, tırnaklarını törpüleyip, suratını boyayıp boyayıp tekrar silmek için dünyanın geri kalan ömrü, sonsuza dek ona bebeğe bakarmış gibi ilgi gösterip köpeği olacak bir erkek tabi bir de en az bunlar kadar olması mümkün olan uçan pembe üzerine mor puanlı bir fil.
ekonomik özgürlüğe sahip olup kendi ayakları üzerinde durabilmek.
özel bir kadın filmindeki richard gere.
zengin, olgun, yakışıklı, güçlü ve hassas.
daha nolsun?
johhny depp ve david beckham da örnek verilebilir.
birgün sevimli bir kız çocuğuna sahip olmayı istemektir.
(bkz: biri beni mi çağırdı)**
bu hayallerden çoğunu çaplarına bakmadan kurarlar genelde.
(bkz: hayal kursun bari gariban)
(bkz: singer dikiş makinasi)*
aynı değildir.
zeki ve etkileyici erkek daima sonunda zafere ulaşmış ipi göğüslemiştir, bu konsepte olan erkek duruma uygundur
bradley cooper mesela , nasılsa rüya anasını satıyım ne bulursak.
memeler. genç kızlar karşı cins ergenlerinin aksine yalnızca kendileriyle ilgili olduklarından öyle yakışıklılarla falan ilgilenmezler. o memeler ne kadar geç çıksa o kadar sıkıntı yaratır, büyük olsa alay konusu, küçük olsa alay konusu. tüm olayları memelerdir. eksileyin bakalım küçük memeliler.