1. 1.
    Yillardir Her gece allaha allahım lütfen huzur ver para pul istemiyorum sadece huzur istiyorum diye dua ederdim 3 gün önceye kadar. Ya acaba ben dua etmeyi mi bilmiyorum neden bir türlü huzur bulamadım diye düşündüm. Taktik değiştirmeye karar verdim. Artık allahım lütfen huzur verme diye dua etmeye başladım. inşallah bu sefer tutar.
    6 -4 ... hanimefendi zuleyha
  2. 2.
    boşuna, nafile bir uğraştır. onun yerine misal mutlu olmak için çabalayabilirsiniz.
    1 ... rootz
  3. 3.
    onun yerine kitap okusan daha yararlı. din illüzyondur. manipüle aracıdır. üzücü.. sen bir bireysin sana öğretileni unut ve mantığı seç.
    1 -1 ... allahasovengenc
  4. 4.
    Hiçbir faydası bulunmayan eylem. Onun yerine kendisine sövebilirsiniz. Sonucunda yine hiçbir şey elde edemiyorsunuz ancak en azından rahatlamış olursunuz.
    2 ... kivilive
  5. 5.
    aradığınız kişiye ulaşılamıyor mesajını bir gün alacaksınız.
    2 -1 ... pezevenk malik
  6. 6.
    Çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. / Al Capone
    4 ... romendiyojenyus
  7. 7.
    Bir gece aksatirsak gunaha girer miyiz diye merak ettiğim olay.

Sonra vergi borcu cikarmasinlar karşımıza.
    1 ... cali gula
  8. 8.
    insanı huzura erdiren eylemdir.

Varsada yoksa da insan bir şeyler bekliyor hocam.
    3 ... hzpikachu
  9. 9.
    bünyeye müthiş bir huzur katan eylem. ama öz eleştirimi yapmazsam yalan söylemiş olurum. her gece özellikle yatmadan önce çocukken daha çok dua ederdim. büyüdükçe daha çok etmem gerekirken unuttuğum zamanlar oluyor. düşünsenize gece oluyor ve uyuyoruz. yani yarı ölüm gibi bir şey. uyurken hiçbir şeye kontrol veremiyoruz. bu sayede tek yapacağımız şey yatmadan önce dua etmek değil midir.
    13 ... en asaletli duygularin adami
  10. 10.
    Fiziksel ya da ruhsal sorunlarla boğuşurken bir çıkış bulabilmek için ya da hiçbir sorun yokken iyi ki demek için yapılan huzur verici eylem.
    ... kaybolancorapteki