1. 1.
  Ülkede ruh hastalarının ki bunlar şizofren, obsesif veya bildiğimiz yaygın psikiyatrik bozukluklar değildir. Psikopat kişiliğe sahip acima duygusu olmayan ve kendini gizleyen çok fazla insan olduğunu gösterir.

  Misal bizim mahallede iki kediden birinin kuyruğu çok kotü biçimde koparılmış durumda. Köpekler desen artık semptimize uğramıyorlar. Istanbulun hemen hemen her semptinde buna benzer veya yakın problemler var.

  Ve üzülmemin yanında çok da kaygılıyım bu psikopatlar içimizdeler ve biz onlardan habersiziz. Sabah işe okula giden bir kız kardeşimize de kotüluk yapabilirler veya çocuklara..

  Bunun ćözümü ne olaki diye duşünüyorum. Buluyorum da aslında.

  Mesela bir gencin ki hemen hepsi erkektir bunların. Ailesi hayvanlara zulmettiğini veya psikopatik tavırları olduģunu bence mutlaka bilir. Bu noktada ailenin çocuklarının akıl ve ruh sağlığının tehlike olusturabileceğine dair durumu yetkili yerlere anlatması gerekir. Ama ülkede bunu yapan insan bulamayız. Onlar evlatlarının zincirle birsürü deli ve psikopatın ićinde yaşamasini istemiyorlar fakat hayvanlara, çocuklara gelecek zararı da anladığım kadarıyla umursamıyorlar.

  Ülkemiz gizli psikopatlarla kaynıyor. Kadına akıl almaz şiddetler de bunu gösteriyor. Ve bizim elimiz kolumuz bağlı bu noktada. Cezai yaptırımlar elbet artsın ama bu gibi kadına, çocuğa, hayvana şiddet noktasında kesinlikle bunu yapan kişi bir daha toplum hayatına kariştırılmamalıdır. Çünkü iyileşmek gibi bir şey onlsrın tabiatları için geçerli değildir. Kötülük iyileşmeyen bir yaradır.
  4 ... ben varoslar prensiyim