1. 1.
    bireye yazma ihtimali yuksek olan kizdir. odev isin bahanesidir.
    3 ... painkiller
  2. 2.
    1.65'in ustunde, balık etli esmer ya da kumral suh bir liseli oldugu surece hergun gelsin dedigim kızdır.
    3 -3 ... sosyoklon
  3. 3.
    (bkz: bu eve ilk ödev yaptırmaya gelen kız sensin)
    7 ... redwinemania
  4. 4.
    Bazı tipler vardır ki, komşu olmaya hiç gerek duymaz, aynı semtte oturuyor olmanız yeterlidir. Çalışmaya başlandıktan 5 dk sonra muhabbet edilmeye başlanır, ödev yalan olur, eve dönülür.
    2 ... baybars
  5. 5.
    ödevi yapılırken orada duruyorsa iyi, güzel, ala.. ya giderse,
    - abdul ne haber?
    + sağol sıdıka senden?
    - iyidir. ya bir şey diyeceğim, bunlara bakabilir misin?
    + onlar ney?
    - benim fizik ödevim, biz arkadaşlarla sinemaya gideceğiz de.. yalnız yanlış yapma haa. geçen gün fırça yedim hocadan senin yüzünden..
    6 ... trablus
  6. 6.
    komşu kızının fantezilerdeki halidir.her gün gelse ödev yapsak,sonra annem bize çay demlese,sonra annem onlara gitse,biz başbaşa kalsak..yiyişsek...sonra annem gelince apar topar giyinsek..çaktırmasak...kıpkırmızı olsak...teeey tey diye gider bu...
    2 ... gazoz_kapagi
  7. 7.
    yas itibari ile denk insanlarsa atesle barut bilesimi ani bir patlama yaratabilir,sonrasında okumaya aday yeni ögrenciler piyasaya cıkar *.
    4 ... karpuzkabugu
  8. 8.
    yan gözle bakılması tek kelimeyle ayıp olan kızdır..
    hepimizin kızı vardır bacısı vardır..
    2 -1 ... selmagezinir
  9. 9.
    bazen ipin ucunu kaçıran kızdır bu. sorulara çalışır anlamadıklarını atlar gelir sorar. bu makbuldür. ama 64 tane matematik sorusunu alıp geldiğinde komuşuya ayıp olmasın diye sopalayamadım da.*
    1 -1 ... sosyete kizi suzan
  10. 10.
    nam-ı diğer yazılan kız.
    1 ... freedean