1. 1.
  bir süre sonra hastalığa yakalanma ihtimali yüksek olan kişidir.
  3 ... rosava
 2. 2.
  sette çalışan kişidir.
  3 ... bakkalinkedisi
 3. 3.
  üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanıyordur.
  2 -1 ... illuvatar
 4. 4.
  oniversiteye giriş sınavından sonra neler yapacağını kestirmeye çalışıyordur.
  -1 ... sifrem1234
 5. 5.
  (bkz: here i am)
  ... storyofeye
 6. 6.
  sağlık sektöründe ön büro kısımlarında çalışan kesimdir.
  1 ... mr why
 7. 7.
  her günü gergin ve stresli geçen kişi paranın, yokluğundandır. günümüz şartları maalesef insanları gergin yapmıştır elinde olmayan durumdan dolayı haliyle geriliyor. özellikle istanbul gibi büyük şehirde yaşayan insanlar köylerde yaşayan insanlara göre ömürleri en az 15 yıl kısa oluyor.

  adeta bir ömür, törpüsü metropol şehirler insanları canından bezdirmiş durumda sadece araçlardan, çıkan egzoz dumanı bile yaşam kalitesini düşürmeye yetiyor artıyor bile. geçim şartlarının bozukluğu ömrü kiralarda geçen insanlar, aldığı maaş bir daire senetlerini vermeyen insan stresli oluyor. insanların bugün memleketine gitse metropol şehirlerden çok daha iyi geçinir ve kafası ağrımaz. en azından kira derdi olmaz, hiç değilse ömrüne ömür katar, sağlıklı olur. çok acil bir şekilde büyük şehirleri terk edip kaliteli bir ortam doğal beslenme ve organik tarım insanlar için en hayırlı olanıdır.
  3 ... dedektif
 8. 8.
  kendisiyle vakit geçirmesini unutan kişidir. muhtemelen yakında kafayı kıran veya hasta olma riski yüksek olan kişidir...
  1 ... sahra35 5
 9. 9.
  (bkz: türk kızı)
  -1 ... mikrobuluk
 10. 10.
  hasta ve sinirli olur kendisini unutmuş hep başkalarını düşünen bir kişiliktir.
  ... desparates