bugün

karşılıklı sevgi varsa içten olur o . gerisi hep yalan dolan.
haftada bir gün atıyorum yine de karşımdaki odun. delireceğim.
Karsidan kendi verdigi ilgiden fazlasini ister, bulamayinca tırt olur.
çok yakın zamanda verecek kızdır. sonrasında yapışıp bırakmaması muhtemeldir. dikkatli olmak lazım.
aileniz dışında başka bir insanın sizi sahiplenme ve değiştirme gereği duymadan, olduğunuz gibi kabul edip severek merak edip sizin için endişelenmesi, dünya üzerinde kişinin başına gelebilecek en güzel şeylerden biri olsa gerek.
mesaj atma, arama durumunu kontrol ve tahakküm amaçlı değil de safiyane sizi merak ettiği için yapıyorsa ender bulunabilecek kızdır. kaçırmayınız ve değerini biliniz.
Öyle biri yoktur ya varsa bile yiyici olduğu içindir ben bir insanın bir insana işi düşmeden aradığına inanmıyorum.
mesaj ne lan liseli misin? özlediysen , ilgiliysen, sesini duymak istersin ararsın , yakınsan gidersin görürsün. mesaj atmak ne bir de her gün diyor yaa.
Ne güzel,demek ki seviyor.
Bu benim galiba, çünkü hep onunla konusmak istiyorum sözlük. Gün içinde birçok kez aklıma geliyor, yanında huzurluyum daha ne isteyeyim ki.
Yorar net.
ilgili kızdır. biz erkekler o tür kızlara "lord of the çitlembik" deriz.
Mesaj sayısı da önemli bence. Sadece "naber" diyip kese de bilir. Ertesi gün "iyi" der, sonraki gün "nasılsın" der... Bu böyle sürüp gider.

Hayal kurmak güzel ama detaylara göre hayallerin gerçekleşip gerçekleşmediğine karar veririz.
güncel Önemli Başlıklar