bugün

temizdir. her eve lazım erkektir. temiz kızla müthiş bir ikili oluştururlar.
mis gibi kokan erkektir.
her erkeğin yapması gereken eylem. duş almadan dışarıya çıkan erkek mi varmış ? e ben malım galiba bu soğukta o zaman.
tarafımdan takdir edilen erkektir. tüm erkeklerin de örnek alması gereken yüce şahsiyettir.
koklanası erkektir.
gerçekte pek yakışıklı değildir, saçları ıslak göründüğünde seksi olacağını zanneden erkektir.
aferim erkeğidir. sevilir. güzel kokmak sevaptır. * *

edip:* *
(bkz: teoman)
(bkz: ideal erkek)
çok terliyordur.Hastalığı varda ondan niye her gün duş alsın canım.
ben değilim.
her gün sevişen erkektir.
türk erkeği değildir.
cenabet gezmek istemeyen osbirci erkektir. Şaka len şaka. Gayet normal bir şey. Her gün bende alıyorum duşumu. Malum kış bile olsa terler insan.
Hergün banyo yapıp temizlenen erkektir. Ayrıca cenabet erkek olma olasılığı yüksektir. Ama yaz aylarında bunu herkes yapar hatta günde iki kez bu normaldir.
eğer bu erkek bekar ve ailesi ile yaşıyorsa kendisi hakkında garip düşünceler düşünülür. bekar evinde yaşıyorsa yine garip şeyler düşünülür sonumuz hayır olsun.
saçı yağlıdır, olabilir yani.
saç yağlanmasına taktıysa ve nefret ediyorsa mecbur olan erkektir.*
CAN'DIR O. *
abdestsiz gezmeyen erkektir.
duş süresi çok kısaysa her erkek böyle olmalıdır. temiz olduğunu düşündüğüm ve bu yönüyle de takdir ettiğim erkeklerdir.
(bkz: her gün banyo etmenin verdiği stres)
üniversite öğrencisi değildir o.

çamaşır makinası vardır, bin bir rica ile çamaşır makinası sahibi arkadaşlarına torba torba pis kokulu çamaşır taşımıyodur. kirli atleti giymemek için atletsiz gezmiyodur mesela. yada giyecek temiz bişeyi olmadığı için okula gitmemezlik yapmamıştır hiç. amına koyum ben o şanslı itin.

içimi döktüm gece vakti a.q. kim açtı bu başlığı yav?
üşengeçlikten eser olmayan erkek. kendisi gibi olmak istediğim erkek.

not: bazen öyle üşeniyorum ki sırf kendime zorla banyo yaptırmak için zorla 31 çekiyorum.
ardından doğal gaz faturası bir tarafına giren erkektir.