bugün

bir an önce güzel yurdumuzdan siktir olup gitmesi gereken zihniyettir. bu amına koyduğumun çocuklarını da anlamak çok zor arkadaş. neye hizmet ediyor nasıl bir düşünce yapısı var anlamadım gitti.
cehape zihniyetidir. çünkü ak partinin olduğu bir türkiye onlar için her zaman kaka, ee.
oryantalizmin esiri olmuş ezberden konuşan zihniyettir. ilericilikten anladıkları geride kalan her şeyin kötü olduğudur. ne saçma lan.
kendilerini türkiye'de zorla tutan mı var anlamadığım zihniyettir.

sen ülkene ne kattın da ne bekliyorsun? yediğin çekirdeğin kabuğunu çöp kutusuna atmaktan acizsin daha. sonra gel 'türkiye bok gibi yeaa' de. aynen devam.
özentiden zihniyetten başka bir şey değildir. türkiye yi sadece kendi içinde değil bulduğu her fırsatta yurtdışında da kötülemeyi bir halt sanan zihniyettir.
Doğduğu yeri herhangi bir ülke olarak görmeyen, dünya diye değerlendiren insanlar özgürce yapabilirler bunu. Kimse milliyetçi olmak zorunda değil; ancak hakarete varmadığı sürece, bulunulan toprakların kötü yönleri ortaya koyulabilir. Mesela Türkiye'nin bağımsızlığını, büyüklüğünü, saygınlığını savunan biri, Türkiye'nin hep köpek balıklarının yanındaki küçük yancı balıklar gibi Amerika'nın güdümünde olması gerçeğini görmezden gelirlerse, adil bir alışveriş olmaz. Dış istihbaratların buralarda işlettiği cinayetleri saymıyorum bile.
her türk bunu yapıyorki kendimizi küçümseyen bir zihniyet var bizde nedense oysa dünya savaslarında kendimizi kanıtladık Mustafa Kemal gibi bi adam cıktıgı için baskaları bizi benimsemeli aslında.
Hükümeti kötülemekle , ülkeyi kötülemek arasındaki kocaman çizgiyi fark edemeyecek derecede yobazdır.

Hayır yani efendim .

''Sizin ellerinizden tutup ; bu ülkenin size çok ihtiyacı var . Ne olur durun diye salya sümük ağlamıyoruz ''

Madem beğenmiyorsunuz cancağızım (bkz: siktirin gidin)
Aşağılık kompleksinin zirvesine çıkmış acınası insancıklar dır.