bugün

kendini güzel sanıp her zaman aynı pozisyonda fotoğraf çektiren kızdır.
poz verme özürlü olan kızdır.. kimbilir o aynı pozu vermek için kaç kere uğraşmıştır..
(bkz: ben)
ya emodur ya da saplantılıdır.
yaratıcı olmayan kızdır. veya bir tek o açıdan güzel çıkıyordur. belki ışık ordan güzel geliyordur vs vs vs.
istem dışı verir. *
diğer tarafındaki kusurlarını gizlemek isteyen kızdır.
muhtemelen gamzesini gösterme çabası içerisindedir.
(bkz: sürekli aynı pozu veren insan)
her fotoğrafta aynı pozu veren kız özel bir çaba sarfetmektedir.
ayna karşısında yüzlerce poz verdikten sonrasında sadece birine odaklanıp otomatik olarak hep aynı duruşa geçmektir.(genel olarak gözler kısık ve dudaklar hafif aralıklıdır)
seri üretim türk kızlarından biridir.
ruh hali pek değişmeyen kızdır. yargılamamak gerekir.
domalıp mı poz veriyim diye kapak koyabilen kızdır.
(bkz: emo)
forograf cektirirken tez zamanda kakasi gelesice kizdir. o kivranislari da gorelim.
sittinsene fotomodel veya manken olamayacak kızdır.
bir de bunların bazıları hep aynı taraftan yandan poz verir. yüzlerinin diğer kısmını hep merak etmişimdir. yeşilçam'ın kezzap darbesi alan karakterlerine benzerler.
o şekilde güzel olduğunu sanan kızdır! şu boynunu yana eğip poz vermezler mi birde yukardan yukardan. yarılıyorum resmen.. bir yandan da üzülüyorum, belki boyunları tutulmuştur diye, elimde avucumda ne kadar bengay varsa süresim geliyor hepsine.
kafasını şöleee hafifçene sağa ya da sola doğru eğince makinenin harikalar yaratabileceğini düşünen kızcağızımızdır. çok vardır bunlardan. ben fetişistiyim ordan biliyorum. böle ara ara feysbuku açıveriyorum, bıkmadan usanmadan birer birer bunlardan arayıp bakındıkça bakınıyorum. bazı bazı kafamı onlan aynı doğrultuda eğiyorum falan süper oluyor laa. şaşı bak şaşır mantığı, her açıdan başka bi' havası oluyor yeminlen. ahauhau ya bi' git allasen. neresinden, hangi açısından poz verirse versin aynı tas, aynı hamam işte. olaya az biraz sempatiklik katacam diye kasım kasım kasar kendini de akşamdan yel yemiş, boynu kulunç yapmış küçük emrah'tan farkı kalmaz cancağızımın. hee bi' de bunların ardına sifon görüntüsü ya da tuvalet fayansı fonu alanları da vardır ki onlara da kısmetse bir sonraki yazımda yer vereceğim. şindilik hoşça kalın.
(bkz: copy paste olan kız)
resimlerde aşık olunan, tanışıldığında hayallerin yıkılmasına sebebiyet veren kızdır.
büyük kısmı fotomodel olma isteği taşır. halbuki fotomodel dediğin her profilde göze hitap edebilmelidir.
kızların alayıdır. sözlük reklamlarındaki kızlara bakarsanız, hemen hemen hepsi aynı şekilde bakıyor objektife.
ahanda budur;

http://www.facebook.com/v.../video.php?v=111607755978

yarmıştır gece gece.
bir başka garip huyları da her pozu birbirinin kopyası olmasına rağmen gittikleri her yerde 3'er 5'er fotoğraf çektirmeleridir, harcattıkları piksele bayta yazıktır.