bugün

(bkz: araba alıp facede paylaşmak)
muhtemelen pipisi küçüktür. ciddiyim.
erken boşalıyordur.
arabası olan erkektir. olan var olmayan var kardeş, bak mesela benim yok göstermiyorum ama olsa bende gösteririm gayet normal bir şey arkadaşlar ama bunun bokunu çıkaranlara sesleniyorum arabanızın egzoz deliğine oh yeah.
görsel
Kiskanmasana irispi cicigi.
Bir türü de sahibinden'de aracın fiyatını satılmayacak derecese şişirip sergilemektir.
Arabanın kadınları etkilediğini bilen erkektir. O kadar para vermiş azıcık ekmeğini yesin değil mi?
türklerdeki at avrat silah mevzusundan geldiğini düşündüğüm durum.
Her fotoğrafta arabasını gösteremese bile o arabanın anahtarı mutlaka her fotoğrafta olmalıdır.
komik erkektir. her ortamda dalga geçilendir. rezildir.
genellemelerden nefret ederim lakin kayserili olması mümkün erkektir.
görsel
görsel
Bazı kesimlerde korkuyla karışık sıçmaya sebep olur.
Gösterişe ve ihtişama çok fazla önem veren erkektir. Fazla muhatap olunmaması gerekir.
ya böyle nasıl anlatsam rezalet bir erkektir. arabam da olmasa ben bir hiçim demeye getiriyordur.
Ez ez ez ez ez eziktir.

Zaten son model bir lamborghini'niz olunca siz göstermeseniz de göreniniz çok oluyor. Bir de üstüne gösterme ihtiyacı duyuyorsa aynen öyledir.

Diğer boyuttan bakacak olursak zaten lamborghini'nin altını gösterme ihtiyacı duyuyorsa baya baya fakirlerden ilgi çekme ihtiyacı ile yola çıkıyordur ki o da ayrı bir eziklik.

Aklı olanı akılla, parası olanı parayla, duygusal anlamda güçlü olanı duygularıyla etkileyebiliyorsan büyüksün. Karşındakini en iyi olduğu alanda alt edemediğin sürece üstün olan sen değilsin. Üstün olmanın bu denli sefil bir şeklide ancak bu kadar alçak birinin aklına gelebilirdi.
Olmayanların aşağıladığı, olanların da % 50 si nin "ayıp ya bizde de var ama göstermiyoruz" diyerek kendisinin de arabasının olduğunu ima ettiği, diger %50 nin de arabası eski model olduğu için "aslında göstermemek gerekir" diyerek naif bir yaklaşımda bulunduğu siktir-i boktan bir budalalık.
kızarın ortamlarda ezdiği fakat tercih ettiği heriflerdir.
görsel
baba Parası değil alın teri tabii göstereceğiz. Kıskanmayın, çalışın sizin de olsun.
ayni zamanda her fotografta dövmesini de göstermesi gerektiginden hepsini kadraja sigdirmak icin üst düzey bir caba harcarlar. tuhaf pozlar ortaya cikar tabi sonunda. ben bu mücadeleci ruhu takdir ediyorum acikcasi.
arabası adına facebook hesabı açan bile var. siz ne diyorsunuz.
Böyle biraz şeydir.
güncel Önemli Başlıklar