1. 1.
    son yıllarda sayısı artık kontrol altına alınamayacak denli çoğalmış guruhtur.

daima hüzünlü takilirlar.ama hayat aslinda onlara çok acimasiz ve kötü değildir. cogunlugun ortalamasından iyi bir hayata sahiptirler ama içlerindeki kendini pazarlama icgudusune kati suretle sahip çıkamazlar ve tüm civikliklarini ortaya yayarlar.

sabah kahvesini, kusluk vakti işini, akşam yemeğini ve gece hüznünü paylaşır. tuvalete gitse onun edebiyatini yapacak haldedir.

''bugün sictim. orada,klozette huzunluydum.dönüp bokuma baktım. aynı hayatim gibi koyu ve katıydı . hayatimdan kacamazdim ama sifonu cekebilirdim.''
    5 ... cali gula
  2. 2.
    can sıkar. kafa açar.
    ... kalansahalar
  3. 3.
    Hayatları boyunca Yaşadıkları en büyük felaket tinderdan tanistiklari barbi suratli kizlarin yüz külo yarmagül çıkmış olmasdır. Evde ropdöşambırla dolaşırlar ve bunu kanıtlar nitelikte instagram fotoları paylaşırlar. Viski içerler. Sürekli şekilli şukullu ev eşyası/aksesuarı alırlar. Ankara'da, bayburt'ta, Malatya'da dahi yaşasalar Kadıköy'den giyinirler. Kedi neyim beslerler. Mide bulantısına sebep olan insan türü.
    2 ... mobiyus seridindeki karinca