1. 1.
  her evet şeyh sait ve arkadaşlarına fatihadır

  nabza göre şerbetimsileşmek.

  iğrençleşmek.

  millilik ölçüsü.

  boşver gitsin.
  118 -9 ... tiyansan
 2. 1.
  bu nasıl bir zihniyettir amk şeyh saite fatiha ne demektir. amerikan mandasını kabul etmiş şerefsiz, çağdaş turkiyeyi kurdurtmayı engelleyen vasıfsız gavatın tekine fatihamı armağan ediyorsunuz ? cehaletinizin kokusu buram buram geliyor. Oyum dibine kadar hayır, ne zaman bilgi sahibi olupta kampanya başlatabilirseniz o zaman insanların gözüne girebilirsiniz.
  29 -1 ... alp pacino
 3. 2.
  oraya onu kim ashmıştırhhh?
  bahçeli...
  5 -1 ... erectin
 4. 3.
  Bunlar böyleler.
  'Sırf kendilerinden değil diye' Tayfun talipoğlu'na söverler.
  Sırf kendilerinden diye hainleri överler.
  20 -1 ... ataturkcu 20
 5. 4.
  bu sefer gerçek "montaj" olması için dua ettiren pankarttır. gerçekse yadırgamayız biz zaten alıştık 15 yıldır yapılan iğrençliklere. koyunları da umursamaz. mhp liler mi ? onlar zaten vermeye niyetliler. evet vermeye yani o yüzden onlarda görmezden gelir..
  25 -2 ... mel mel bakan gibson
 6. 5.
  Bu ne iğrençliktir ? O zaman her hayır da şehitlerimize fatiha olsun ?
  12 ... cizgi kiz
 7. 6.
  şunu gördükten sonra, hala inatla akp savunuculuğu yapmak nedir lan? şeyh sait ne ise abdullah öcalan da odur. üç-beş fazla oy alacağım diye bu kolpacılığı yapmanın anlamı nedir.

  ülke elden gidiyor lan hala anlamadınız mı? bu gafleti ve hıyaneti hala fark edemiyor musunuz?
  12 ... baron1776
 8. 7.
  (bkz: akplilerin uğramadığı başlıklar)

  Evet sevgili arkadaşlar sizden de bir yorum bekliyoruz. Her ske bir bahane kılıf ve cevabınız vardı hadi buna da verin görelim. Özellikle çok milliyetçi olduğunu iddia eden karadenizli arkadaşlar.
  17 ... oberst
 9. 8.
  Her yolu ve herkesi kullanacaklar. bunu 15 yıldır yaşayıp akıllanmayan insanlarımız sayesinde istediklerini alacaklar yine.
  3 ... mutemadiyen
 10. 9.
  Hee Fatihaysa tamam ya.

  Dün bir tane kamu oyu araştırmacısının sözlerini dinledim bu tür ikna etme çabaları işe yaramıyormuş söylemiş olayım yani. Sadece sadık kesimin coşkusunu artırıyor. Onlar da anticumhuriyetçi tayfa.
  6 ... motorlari maviliklere