1. 1.
  best fm in hafta başı itibariyle başlatmış olduğu kampanyadır,bu kampanya sonunda best fm e gönderilen tüm bayraklar tek bir bayrak haline gelecektir.
  http://www.bestfm.com.tr
  ... no promise
 2. 2.
  hadi destekleyelim dedigim kampanyadır.**
  ... dave mustaine
 3. 3.
  türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü temsil etmesi açısından best fm tarafından ba$latılmı$ kampanya. desteklenmesi gereklidir.*
  2 ... hadiii
 4. 4.
  muhtemelen 200 kadar şerefsizin oraya p.çliğine pkk bayrağı göndereceği, ve 100 kadar kişinin 2 hafta sonra best fm i basacağı kampanyadır. evet ben de katılıyorum, ama ben bayrak göndermiyorum, ben 100 adet sapan, bir kamyon taş, 100 tanede keskin nişancı gönderiyorum. kusuruma bakmasınlar israil değilim yoksa silah da gönderirdim best fm güvenliğine.
  5 -3 ... grotesquee
 5. 5.
  şiddetle,ısrarla katılacagım kampanyadır.aynı zamanda bu ülke,bu bayrak,bu millet benımdır dıyenlerın,bu ülkede tc kimliği taşıyan her vatandaşın katılması gereken kampanyadır.
  ... no promise
 6. 6.
  http://www.sabah.com.tr/2006/08/01/gun132.html
  ... no promise
 7. 7.
  hala devam eden kampanyadır katılımcılar beklenmektedır.
  ... no promise
 8. 8.
  istanbulun güzel yerlerine büyük bayraklar asılmasını milliyetçilik azar diye eleştiren yazarların * deli olacağını düşündüğüm kampanya.*
  1 ... thiothrix
 9. 9.
  türkiyede en küçük bayragı icat etmeye kalkan zihniyetlere oyle olmaz böyle olur diye baskaldıran kampanyadır.
  ... no promise
 10. 10.
  uludagsozluk olarak o lıstede bızım de adımızın bulunması gekeren ve bayragın asılacagı gun katılacagım kampanyadır.ıstenıldıgı gıbı reklam dusunulebılır dusunenler de bızden ama bu bayraga sahıp cıkmak terore karsı bızlerınde sesının cıktıgını belırtmek gerekmezmı.
  http://www.bestfm.com.tr/tekbayrakdetay.htm
  ... no promise