bugün

cahillikten gelen sanıdır. her ermeni, ermenistanlı değildir. farklı şeylerdir hacılar. türkiyeli ve türk gibi farklı kavramlar.

ekleme: sırf ermeni sanıp eksileyen dangalaklar da çıkacaktır. türk'üm ama ermeni olan türklere harbiden yazık edersiniz klavye milliyetçileri.
ermeni demek ermenistan vatandaşı demek ise x=bsg.
ermenistan'lıdan kasıt ermenistan'a ait olmak ise ki öyledir, cahillikle bağdaştırılmayacak sanış. **
ben diyorum ankara sen takmışsın tek bir noktaya diye de eklemek istediğim sanrı.**
ermenistan'dan çıkmış en iyi şey kim kardashiandır başlığında kendini göstermiş sanıdır. bu acayipler, alen markaryan'ı, matild manukyan'ı da ermenistan'dan çıkmış zannetmektedir. işin garibi hrant dink'i bile ermenistan'dan gelmiş sananlar var.

(bkz: fahrettin sen hakkaten dangalaksın)
birde bunların türkiyede ki ermenilere 'ermenistan dan ne zaman geldiniz?' diyenleri vardır ki karşılaşınca koşarak kaçmak gerekir.
insanları yanlış değerlendirmeye alışmış olmak kadar dangalakça* sanış, cehalet kaynaklıdır. cher'e sorsalar "ermenistan'lıyım" der, kendisi oldukça milliyetçidir bildiğim kadarıyla zaten. nacizane derim ki, "kim'den ise bu sembolü cher olarak görüyorum" böyle bir durumda demagog olmaya çalışmak ayrı bir komedi, insanlara durup dururken cahil falan demek ayrı bir acayiplik tezahürü.
ermenilerin çoğunun köklerinin anadolu'ya dayandığını ve ermenistan'la bir ilgilerinin olmadığını göz önüne alırsak, hakkaten cahilliktir.