1. 1.
    Hayır değildir. Doğuştan beri kime ilgi duyuyorsa ona ilgi duyuyordur. Şu buna ilgi duymalı, bu şuna ilgi duymalıdan fazlasıdır dünya. Kime ilgi duyduğunu ancak kişinin kendisi bilir.
    2 ... amor a la mexicana
  2. 2.
    hakkaten ya ortada vajina gibi bir iğrenç organ varken nedir bu ilgi neden böyle anlamak mümkün değil.
    -1 ... ibni maymun
  3. 3.
    Yani zorunda veya değil ama dünya tuhaf bir yer.
    Köpeğe, ağaca, elbise mankelerine, damacanaya, ördeğe ilgi duyanlar dahi var.
    2 ... hugola
  4. 4.
    duymazsa toplumdan dislanir, dislanmalidir.
    1 -2 ... arxaggelou
  5. 5.
    çok korkunç ancak sanırım ilgi dominant insandan edilgene doğru, bu sebeple toplumsal cinsiyeti inşa etmiş insanoğlu. uzun saç, etek, makyaj derken ilgi kadına kayıyor. yeminle toplumsal cinsiyet duvarları yıkılsa damacanaya hallenen bu insanlar neler neler yaparlar. iyi ki toplumsal cinsiyet var çok şükür.
    ... ibni maymun
  6. 6.
    zorunda değiliz ama öyle "kodlandığımız" için zaten kendliğinden duyuyoruz. ilgiyi hoşumuz gden kadın üzerinde yoğunlaştırıyoruz. çoğu zaman da başka bir kadınla ilgilenemeyeceğimizi düşünüp o kadınla evleniyoruz.
    1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    zorunda değildir ama ilgi duysa iyi olur.
    2 ... judas
  8. 8.
    sağlıklı ise evet.
    -2 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  9. 9.
    Zaruridir.
    -1 ... zaruri
  10. 10.
    Sanmıyorum. Kadınlara ilgi duyduğum dönemler de geçirdim. Sağlıksız mıydım sapik mıydım hasta ruhlu muydum elbette hayır. Kendimi kategorize etmeye hiç çalışmadım. Belki hayatımın ileriki dönemlerinde yine aynı hisleri hatırlatacak bir kadınla tanışacağım kim bilebilir? Fakat şu an beni tanıyan bilen insanlar dahi olsanız içimden böyle arzular ve duygular geçmiş veya geçebilecek olduğunu asla bilemezdiniz. Olağanüstü bir beyle musmutlu bir ilişki yürütüyorum. Benimle aynı hisleri paylaşan bir erkek olamaz mı? Olabilir. Olmalı.
    ... iktsuarpok