bugün

pezevenk ve gavat ruha sahip bir erkeğin kendisini rahatlatmak için kıçından uydurduğu genellemedir.
doğru bir önermedir.

testosteron salgılayan bünyeler sonuçta. ama aralarında çok iyileri var, onlar hariç.
Sadakat dediğin şey, fırsat yoksunluğundan başka bişey mi sanki?

Fırsatını bulup yapmayan er kişi *, tutup alnından öpülesidir.
Bence aldatma meselesi erkeğin kişiliği ile alakalı.Mesela benim kuzenim 2 çocuk babası ve 29 yaşında ve yengemde 25 yaşında.Yengem kuzenime asla kötü davranmaz,ona yardım etmek için çeşitli işlerde çalışırdı.(ev temizliği fln.) ama bu adam karısını 18 yaşındaki biriyle aldattı.Şimdi o malda hamile.Şimdi bu adam yengemi aldatıyorsa bu kişiliği yüzündendir.Çünkü evlendiklerinde yengem de 18 yaşındaydı.Siz bence ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
her kadın aldatan bir erkekle birlikte olmaya meyillidir diye cevap verilecek tespittir.

hayır her kadın erkeklerin aldatmasından şikayetçi ama bu kodumun aktivitesini erkekler tek başına yapmıyor değil mi?
şöyle anlatayım,
bir kız görüyorsun böyle bacakları çıtır mı çıtır.
jartiyer'E benzer bir çorap giymiş, kıyafetinin altına seksi siyah südyen de giymiş.
e bakmıycam diyorsun.
sonra o kız senin yanına geliyor,
kırmızı rujlu dudaklarıyla, bu gece bende kahve içmeye gidelim mi diyor.
hadi bakalım gitme.
hadi bakalım reddet.
o yüzden kadınların erkeklerini rahat bırakmamaları arada yoklamaları gerekiyor.
ben değilim lan sallamayın yalan.
şeytan bey dediğiniz şey, tam olarak sizi aldatmaya meyilli yapan penisinizdir.
Ben değilim derdim buna ama bilmiyorum derim artık. Çünkü o gittikten sonra herşey daha berbat oldu ve her geçen gün daha da batırıyorum. Belki bir başkası olsa düzelecek dedikçe daha da batıyorum. Aldatmaya meyilli miyim bilemiyorum belki. Dönse de artık eski ben değilim.
bütün genellemeler gibi bu da yanlış bir genellemedir.

türkiye ölçeğinde benim gözlemim, her 10 erkekten biri eşini sevdiği için, biri korktuğu için, biri de dini sebeplerle aldatmaz. Yani aldatma meyili %70 dir.
DOĞRU DÜŞÜNCEDiR. ve bir erkek aslında bir kadını sevdiği için yatmaz. bu değil, sadece bunu hala yapabiliyor olup olmadığını bilmek için yapar.
Olabilir.
ama arada tek tük de olsa istisnalar var olabilir. Buna inanmaya başladım.
(bkz: Aldatmaya meyilim vallahi dertten)
erkek ne kadar meyletmişse kadın da o kadar meyletmiştir.

kadın mağduru oynayıp saman altından su yürütmektedir.
her erkeğin orospu olduğunu belirten önerme.

insan tabi yine de eşini hariç tutmak ister, o şekilde düşünmek istemez. Ama natural born killers'da daha üstü olamayacak harika bir aşk varken erkeğin yine de doyamaması işlenmişti. O yüzden %100 güven olamıyor. Bu konuda iş erkeklere düşüyor. Kendinizin bir orospu ve orospu çocuğu olmadığınıza ikna etmeniz lazım kadınları.
doğrudur lakin yapan erkek adam değildir.
her insan aldatmaya meyillidir diyebiliriz.
katıldığım önermedir. aldatmasa dahi meyilli olduklarını anlamak zor değildir.
(bkz: Her kocası için değil de dışarısı için süslenen kadin aldatılmaya meyillidir)
Her insanda olduğu gibi. Kendini bilip tutmak, sevdiğine saygı duymaktır zor olan.
harbiden kuru iftiraymış.

(#29117252)
doğrudur.. erkeklerin mayasında var.
Fakat allah korkusu, vicdan ve karakterin sağlam oluşu buna engel olur.
Tıpkı kadınlar gibi.
daha iyisini bulduysa olabilir.
(bkz: gerçekler acıdır)
(bkz: tabi lan manyak mısın)