1. 1.
  Genellemesinde boğulsun dediğim kızdır. Ayrıca tipik bir ortadoğu kezbanıdır.
  1 ... necrone
 2. 2.
  Halt etmiş kızdır.
  Erdemli, Aslan gibi erkeklerin var olduğundan habersiz, talihsizin tekidir.
  3 ... zeytinyagli dolma kalem
 3. 3.
  Sevdiğini aldatan kendini aldatır o, ayrı. Ama aldatan kadın hiçbir şey olmamış gibi ilişkisine kaldığı yerden devam edebilir. Bir daha o konuyu kendine bile hiç açmayabilir. Ama erkek için aynı şeyi söylemek mümkün değil.

  Bunun sebeplerinden biri erkeklerin asla bir kereyle sınırlı kalamamaları. Bir kez aldatmanın tadına varan erkek ne kadar tövbe etse de eninde sonunda bunu tekrar ediyor. Yakalanmadıkça, “Bana bir şey olmaz” fikrine kapılıp daha da salıyor kendini ve eninde sonunda yakalanıyor. Yakalanmasa da eninde sonunda itiraf ediyor. Kadınsa iş üstünde yakalansa minareyi bir şekilde kılıfına giydiriyor.
  ... sons of anarchy
 4. 4.
  her şeyi bildiğini sanıp, bilgelik mertebesine kendini konumlandıranlar var .. ne biliyorsun dersin ve her konuya bir fikir beyanında bulunur.. hayatın kazığı bir o yemiş, hayattan nasibini bir o alamamış, kötü karakterler bir onun filminde rol almıştır.. sürekli olarak pesimist bir tavır içerisinde, kendisinin olduğu kadar yanına yaklaşan tüm herkesi olumsuz havasıyla etkiler..işte bu tarz kafaların mahsulü sözlerden biridir bu da.. üstüne vazife olmadan, her kuşu siktin de bir leylek mi kaldı demeden edemiyorum bunlara.
  2 ... sabahuykusu
 5. 5.
  bu kızlar size ne etti?
  ... cocuk gelisimci
 6. 6.
  her kızın da vurdurduğunu kabul etmesi gerekir.
  -1 ... anambunelan