bugün

ve bazılarının nickinde belirtmesi çok malca durumdur. değil mi?

anladık kızsınız amk.
inanmamak gerekir. Kadın olabilir.
Erkeklerin dikkatini çekmeye çalışan trollerdir. ac dc dinleyen kız gibi.
sanırım bazı çevrecelerce kıskanılmış. ameliyat olun sizin de amınız olsun sözlükte çok az kız var sayıca artsın.
Saçmadır. Direk kızlı nick almak gerek. Uğraşmayın. * *
amı olabilitesi olan yazarlardır.

(bkz: ne dedim lan ben)
ne enteresan ben de erkek oldugumu belirtekteyim.. tanismak isterim kendisiyle..
birazda benimle ilgilenin, çok yalnızım demeye ve özel mesajlarda bir erkek sözlük yazarı ile fingirdeşmeye çalışan yazarlardır. dikkatli olmak gerekir.

kadınlar kahpedir
sen istenmiyorken,
caddeler engebelidir
sen düşmüşken..

- alıntı -
buram buram am kokusu gelen entrylerin sahibi yazarlardır. hemen anlarım vesselam.
türkler kaçın harun abiler geliyor.
Çok günah kızlar yapmayın etmeyin, yazarları!
kadın düşmanı erkek delisi erkekleri fena sinirlendiriyorlar kormayın ya sizinle aynı kulvarda değiller .
Ben değilimdir.
Ben değilimdir. Her entrymde belli etmem.
am göt meme muhabbetleriyle sözlüğün bokunu çıkarıp, sözlüğü inciden beter bir hale sokan yazarlardan hallice. Sözlüğün kalitesi bir süredir yerlerdeydi zaten lakin şuan gördüğüm kadarıyla insanlığınızın kalitesi düşmüş, karakterleriniz yerlerde.
(bkz: geçen gün yine kızım)
her entrysinde erkek olduğunu belli eden yazarların zoruna giden durumdur. kendi küçük dünyalarında bu davranışlar hoş karşılanmıyordur o sebeple de bolca söverler bu yazarlara. boşvermeyi bilmemek ayıp değil, denememek ayıp. dedim ya sizin dünyanız bunu anlamaz ve haliyle anlamadığı şey üstüne düşünüp tespitler sunmak gereksiz.
dişiliğini etkili bir silah olarak kullanan yazarlardır. sözlükte prim yapmanın en kolay yolu budur. bırakın yapsınlar.
Ne desinler pipim mi var desinler.

not : Takım tutmuyorum.
Arayistan olabilir.
direkt nick'e yazarak bu sorumluluktan kurtulmaları akılcıdır.
bazıları cemil abidir. harun abi olsa duramayız.