bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kendini yalnız hisseder. çevresindeki insanlar tarafından yabani, asosyal gibi sıfatlarla tanımlanır. hiçbiri de sormaz ne derdin var diye. zaten sorsalar bile anlatmaz. bu da böyle bir insandır işte.
    3 -1 ... supersam
  2. 2.
    çabuk yaşlanır..
    2 -1 ... orospu evladi
  3. 3.
    yalnızlığa itildiğinden ötürü her derdini içine atmak zorunda kalmıştır.
    1 ... anaal nathrakh
  4. 4.
    (bkz: dert küpü)
    1 ... fuck racism
  5. 5.
    Konuşsa anlaşılamayacağını bilen insandır.
    5 ... ucaolimbera
  6. 6.
    dostundan ailesinden sevdiklerinden darbe yemiştir. O yüzden kimseye derdini anlatacak kadar değer vermez. Gündüzleri yüzüne maske takar gece olmasını iple çeker ki Allah a derdini anlatır sadece.
    3 ... dahianlamindade
  7. 7.
    bilmeli ki; duvarı nem, insanı gam yıkar.
    5 ... jarrus
  8. 8.
    bazen ciddi olarak; ''ben normal miyim? eğer ben normalsem neden her gittiğim yerde kendimi belli ediyorum? ( hatta belli edemiyorum desek daha doğru olur). diğer insanlar neden farklı? neden aynı şeylere gülemiyoruz, kafayı takmıyoruz? ....'' gibisinden düşüncelere kapılır ve bu düşünceler zincirleme bir hal alır gider de gider.. (örnekte olduğu gibi)
    dertlerini içine attığından sürekli düşünür, bu da gerçekten her insanın yapmadığı şeydir. herkes düşünmez!
    düşündükçe aydınlanır, farkındalıık bilinci yükselir. eğer düştüğü bu anlaşılamamazlık kuyusundan kurtulmayı başarırsa; dünyaya yön veren bir insan olacaktır.
    2 ... mucerret
  9. 9.
    Mecbur bırakılan insandır. Ya anlaşılamamış ya da hep abes saçma dermanlar dinlemiştir.
    2 ... antipsikotik
  10. 10.
    her şeyi söylemek gerekir ama bazen ne söylenecek kelime ne de anlatacak biri bulunur işte o zaman konuşmanın anlamı kalmaz. her şey içte kalır.
    1 ... ahmet15