bugün

ılıklık göstergesidir. yazdığının ikna edici olduğuna inanmayıp, tekrar olumlama düşüncesidir.
Günlük hayatta karşıdaki şahıstan tepki alıp almama riskine karşın cümle sonuna getirilen bir ek, yeni nesil anlamlar.
Ben de amk yazacağım sonuna bu daha güzel bence amk.
her cümlenin sonuna evet.
Zoruna gidenin borusuna gitsin. Evet.
Oytunkaran'ın çok başarılı olduğu bir eylemdir. Yalnız ilk entarilerine baktım, hiç evet kelimesiyle bitirmemiş cümlelerini.

Bir de tarz denen bir xexo vardı, o da açık ve net evet diye bitirirdi her cümlesini..

Ben bu eyleme gıcık olmuyorum fakat bunu antipatikliğe dönüştüreni silkesim geliyor..
Yazdıklarının doğru olduğunu ve onayladığının göstergesidir.
Sözcük dağarcığındaki kısırlıktandır.
bir zamanlar her cümlenin sonunda yaptığım eylem idi. biz de bir zamanlar evet tayfasındandık. lakin artık bıraktık. çünkü modası çoktan geçti. akımın önderleri fikir muhendisi fikri ve oytunkaran'dır.
sığırlıktır.
an itibariyle bıraktığım eylemdir.
yazarın kaliteli olduğunu gösteren şeydir. evet.
yazdığı cümlenin ciddiyetsizliğini farkederek, kendi fikrini onaylatmak zorunda hisseden yazar..
Benim yapmadığım eylem.
Yazarken veya okurken dikkat edilmeyen durum.
itici veya ciddiyet arz etmeyen durum mu?
Evet...

Ciddi bulanlar veya itici bulamayanlar olabilir mi?
Evet...

Bu kadar kasmaya gerek yok diyenler de olabilir ki, aslında anlatılan verilmek istenen mesaj açısından yaklaşım yapıp, ilkokul da Türkçe öğretmeni gibi davranan insanları da eleştirmek haksızlık olabilir mi?
Evet...
Evet oyunu kullandığını belli etmeye çalışan insanoğlu.
kaliteli yazar olduğunu gösteren durumdur. evet..
Koftilerin yaptığı eylemdir. Koftiler, sürekli onaylanma ihtiyacı duyduğu için delinin zik bellediği gibi kendilerini onaylayıp dururlar. Bu topluluğun Bir kısmı da kompleksi olduğu için dikkat çekmeye çalışanlardan oluşur.
Nasıl hissettirdiğini merak ettiğim eylem.
Okurken bana itici geliyor mesela.