bugün

ne hissederek koyduğu merak edilen yazardır.
Gülücük yerine koyuyordur. Evet.
fikir mühendisi fikri virüsü taşıyordur. evet. *
insanların oylama özürlü oldukları için bu duruma kendi çözümlerini üreten zeki insanlardır. Evet.
konuşurken durmadan her sözcükten sonra hani diyen insandan daha iticidir.
onay beklemez zaten her zaman kendi haklıdır.
anlam veremediğim ve gün geçtikçe çoğalan yazarlardır. genelde düşünceleri ile olumlu pekiştirme yaptıklarını sandıklarından beyinlerinin bir kısmı evetciklerle dolmuştur. hatta bir efsaneye göre her yalnız kaldıklarında, evet diye balkondan bağırır bu yazarlar. açık ve net bir şekilde irite ederler. niye bu kadar sinirlendim bilemiyorum ama koymayın lan şu amk edatını her cümle sonuna çok anlamsız.
yoktur öyle bir yazar.

her entry sonuna yazanı vardır belki.
Oytunkaran ozentisidir.
anası bacısı şeyhine helaldir.

selam ve libido ile.

hop hop...
özgür tercihidir. size ne amk. dik dur oytuncum
bu kadar itici bir şey görmedim. ağzına fırın küreğiyle vurasım geliyor.
O eksi karmanın efendisi
O eksiden karma ismi bile bulamamış zat
O zall bile bu ne la koyverdim gitsin dediği çocuk.

Ooo oytun karan...
şizofrenik bir hareket.
Bazılarına koyan yazardır. Üzgünüm. Evet.
Anlamsız şekilde entry giren yazardır. Bir dönem bende yapardım bunu. Sonunda hiçbir anlamı ve özelliği olmadığını anladım. Bu girilen entryleri tanımsız kılan birşey gibi.
ekşici ve ılık olma ihtimali yüksektir. nevet.
Sözlükteki oytunkaran effect'in doğal sonucudur. Özenti olunca çok irrite edicidir. Kendi tarzınızı yaratın ezikler.
ekşi sözlük'ten bir yazara özenen oytunkaran'a özenen yazardır.
(bkz: akmaral)
yazarın zeki olduğunu gösteren şeydir. evet.
fikir mühendisi fikri isimli yazarın hareketidir. oytun efendi fikrinin tırnağı olamaz.
Oytunkaran a özenenen piçlerlerdir.

oytun da fikir muhendisi fikri den araklamıştı.

Ha birçok kişi fikir muhendisini bilmez, oytun abilerini taklit ederler.

Özellikle on ikinci nesil bi kaç piç özgün olamayıp, hep böyle taklit eder.
Neye evet, yada neden evet ? Bence bu durum konuşurken uzun "es" ler , hmmm lar vermenin bir çeşit olumsuz alışkanlığı. Sohbet ediyormuş havasını yakalamak ise kesinlikle değil.
Bana hep ilginç geliyor. Ulu sözlük dışında pek rastlamadım bu duruma. Galiba kendi kendini onaylayan yazar beyanı gibi bir şey.