bugün

Nahl 89 da "Biz o gün, her ümmet içinde, kendilerinden kendi üzerlerine bir şahit göndereceğiz. Seni de onların üzerine şahit getireceğiz. Bu kitabı da, her şeyi açıklayan ve müslümanlara doğruyu gösteren bir rehber, bir rahmet kaynağı ve bir müjdeleyici olarak indirdik." denmesine karşın ve zariyat suresi 49 ayete göre "Hem her şeyden iki çift yarattık ki, düşünesiniz." sözü geçmesine rağmen hesaba katılmamış canlılardır.

sadece bakteriler değil, tek hücreli canlılar, virüsler ve sporlarla eşeysiz üreyen, dolayısıyla çift yaratılmış olması mümkün olmayan canlılar da hesaba katılmamıştır.

her bilginin içine katıldığı iddiasında olan bir kitap için ilginç bir durumdur.
bak sen şeytanın işine.
Hadi mikroskobu, bakteriyi salla. Bilinmiyordu der geçeriz. Lakin Onu bunu boş ver de melekler canlı değil mi? Nefs sahibi oldukları belirtiliyor.

E bunların çiftleri nerede? Malum, cinsel organlari da yok. Öyleyse?

Edit: yine mümin kardeşlerimiz son gaz eksilemeye başlamışlar.
Olum, cinsiyetsiz değil mi bu melekler? E öyleyse çiftleri nerede anasını satayım?
--spoiler--

alın cevabı burda okuyun bilgilenin.

--spoiler--

bir bilgilendim bir bilgilendim hamdolsun.
hadi onlar mitoz bölünüyor.
peki ya hermafrodit hayvanlara ne demeli.
komodo ejderi, çekiçkafalı köpekbalığı.
bu arkadaslar kendi kendilerini dölleyerek ürüyor.
ateistler bunu da acıklasın. pardon bu öyle değildi.

ahah adnan alçağı da tutuklu. doya doya evrimi savunabiliriz.
Uff snn be slk sy.
Teknoloji ilerledikçe zaten kendiliğinden çökecek ve zaten çökmeye başlamış bir olgunun yalanlığına kanıttır.
bir soru, sağlamından.*
Lan sadece mermer karidesi denen yeni tür bile geçirdiği mutasyon yüzünden kendi kendine ürüyor.
bak sen şu fetönun işine!
böyle puşt gibiyn , ibne gibiyn bir şey .
bakteriler canlı değildir vir... puhahah amk salağı aptal
https://www.google.com.tr...Vaw1k7rpCC51xs5x_aV2hVUGA
şimdi cevap veremeyip wikipedia yasaklı diyeme diye söylüyorum linkte wikipedia nın başına 0 koyarsan girer.
lmao
amerika kıtasından haberi olmayan allah, elektrikte artı ve eksi yük, cisimler arasında itme ve çekme kuvveti, maddenin temeli olan atomlarda pozitif ve negatif elektronlar konusu uzmanıdır.
olur öyle ufak eksiklikler.. bakın hata demiyorum, eksiklik diyorum..

kırılmasın müslümal kardeşlerimiz deyu..
Mesela her doku hücrelerden meydana geliyor. Yani bir bir mm alandaki bir dokuyu milyonlarca canlı meydana getiriyor. Ben de ultra zekamla diyorum ki hani her canlı çift idi. Hücrelerin hiçbirinde erkeklik dişilik yok.
birkaç sene sonra bakterilerde de bölünme/çoğalma hızını etkileyen cinsiyet benzeri yapı keşfedilir apışıp kalırsınız burada çok şeetmeyin.

gerçi kalmazsınız büyük ihtimal. at iftirayı kalsız izi, tutmazsa biz de unuturuz mantığındasınız çünkü.
Hatta bakteriler bizzat bireydirler vr her biri mikroskopla belirlenip nano kimlikleri verilmelidir. Ama cinsiyet hanesi boş olmalı çünkü tek cins onlar.

tabi hücrelere de.

Dipnot:bugün gene müthiş zekiyim.