bugün

kacinilmaz bir turkiye gerçeklerindendir.
kanıtlanılabilir gerçektir, akp' nin oy dağılımı hep köy kesimidir. mesela mağradan bir adam getirsinler sandığa götürüp oy kullandırtsınlar direk akp' ye basar oyunu. bu içgüdüsel bir durumdur.
(bkz: true story)
genelleme yapılması doğru olmayan iddiadır, ancak!

"eğitim seviyesi yükseldikçe akp'nin oyları düşüyor" diyerek, akp'nin yöneticileri zaten bunu itiraf ettiler.
ağzında diş yokken havalimanına sevinen seçmen vb bakınca doğruluğu su götürmeyecek tespit.
Yanlış önermedir.
iktidar partisinin gerçek adını, ve dahi türkçeyi bilmeyen gafillere göre ak partililer cahilmiş.
"kaçınılmaz bir türkiye gerçekliklerindendir." diye buyurmuş cahil beyimiz. Ak partilileri cehaletle suçlarken anadilinde anlatım bozukluğu yapması, ve hatta türkçe karakterleri kullanmaktan aciz olması da pek tatlıymış gerçekten.
Her zekinin kürt olması ihtimali ile aynı olan ihtimaldir.
bu ak cahiller atatürk ingiliz ajanıydı diyecek kadar şuurlarını, mantıklarını yitirmiş insanlardır. ingilizler istediği için cumhuriyet kurulmuş diyebiliyor ya hahahaha gülmekten ölebilirim bu insanlar karşısında.

ağızlarından çıkanla kulaklarının duyduğu bir olmayan insanlardır.
cahillere hakaret edilmemesi gerekir.
Valla kardeş şimdi partilere suç atmayalım öyle olursa mhp lilerin bazılarıda kurttan geldiğine inanıyor, chplilerin bazılarıda atatürk e insan değilmişçesine tapıyor diğerlerini söylemiyorum bile gerisini sen düşün. (bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
en basitinden çoğunluğu cahil olmamak olarak gördüklerinden anlayabilirsiniz. hem profiliniz belli mk götün gılıyın, hüloo tipleri akp mitinginde bolca görülür.