1. 1.
    kaşar kızların ve piç erkeklerin sık sık yaptığı şey. kardeşim ben senin gibi her boku yemedim? asil bir bey olmak kolay mı sanıyorsun? bi zahmet siktir git şu taraftan.
    13 -2 ... anambunelan
  2. 2.
    Mal söylemi.

Yiyen daha mal.
    2 -5 ... sapnu puas
  3. 3.
    önemli olan ders alması ama bazı hatalarida bariz yapması maalesef eşekliktir.
    1 ... erdalbabako
  4. 4.
    türk kızının sık başvurduğu, kendini aklama ve içini rahatlatma yöntemi. nerede çekemediği bir kız görse orospu demesini bilir ama. senden ala orospu mu var?
    ikiyüzlü kaşarlar sizi.
    7 -3 ... kan tutan kasap
  5. 5.
    Bir insanın geçmişi geleceğini gösterir diye düşünüyorum.

işe bir çalışan alacak olsanız daha önce hırsızlıktan, gasptan vesayre ceza almış birisine geçmişin önemli değil gel çalış mı dersin yoksa lan bu adam çalıştığı yerleri soymuş neden alayım mı dersin?

Ya da birisiyle evlenecekken katil olan birisiyle ya eskiden yapmıştır öyle bir şey ne olur ki deyip evlenir misin?

Bunlar uç örnekler ama geçmiş geleceği gösterir. Bunlarda gösteriyor da diğer konularda niye göstermiyor?

Benim için önemli lan benim için önemli *
    8 -2 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Gecmişiniz geleceğinizin önüne çıkar ve etkilerse önemli. Yoksa önemsiz.
    3 ... hepbirsonbahar
  7. 7.
    Her haltı yiyen takımın kendini aklama girişimi.
    YEmeyin, yedirmeyin.

Herkes kendi dengini bulacaktır.
    Uğraşlar boşuna.
    2 ... eylulsabahi
  8. 8.
    Hayatta bir defa bile hata yapmayan kütüklerin başkalarına tezek atma çabasıdır.
    1 -2 ... konusalimbakariz
  9. 9.
    Daha da kötüsü her boku yiyip, yemiyorum diye inkar etmek. Üstüne büyük laflar edip; aksi kanıtlansın etek giyer foto atarım demek.

isteyen istediği boku yiyebilir tabi. Ama dürüst olmak önemli karşınızdakine. Önemseyip önemsememek de ona kalmış.
    15 -3 ... darked
  10. 10.
    her boku yiyip geçmiş önemsiz diyenler bu başlığın altında toplanıyor.
    ... bruno fernando cortaza