1. 1.
  bu ne perhiz bu ne lahana turşusu,iyi olarak ne yaparsak sevap bakiyesine artı yazılacak diye bir de savunması vardır. e peki yediğin naneler? ettiğin küfürler? ya o sex'ler? ne biliyim çok da şey gelmedi.
  4 -1 ... scaglard
 2. 2.
  Aa cuma namazı önemli. 3 kere gitmezse dinden çıkar maazallah. Din kitap peygamber maskesiyle her şeyi yapmakta özgür ama asla cumayı kaçırmamalı. Asla!
  Kul hakkıymış, ahlaksızlıkmış, çirkeflikmiş hiç yani. Dinden çıkmasın da.
  8 -1 ... essy
 3. 3.
  (bkz: ) secularism.
  1 ... kisskissbangbang
 4. 4.
  (bkz: dostlar alışverişte görsün)
  ... lagavulinvebazlama
 5. 5.
  "her boku yeme" olayı azar azar da olsa azaltılmalı, lakin cuma namazına da mümkün olduğunca gidilmelidir. "namaz insanı kötülüklerden alıkoyar" prensibini hayata geçirme çabası içinde olunmalıdır. "nasıl olsa battık" deyip cumadan da vazgeçmek de, "o da olsun bu da olsun" deyip kötülük işlemekte ısrar ve devam etmek de yanlış yaklaşımlardır.
  2 -2 ... usualsuspects
 6. 6.
  Bugün bir abimle cumaya gittim. Giderken arkadaşını gördü sarıldılar tokalaştılar. Arkadaşı sakal bırakmış biraz bol pantolon ve gömlek giymişti. Abim şaşırdı. Bu adamın hayatının çoğunu biliyordu. Ve ardından şunu söyledi o gittikten sonra: " çaldı yedi ondan bundan yedi sonra cumaya geldi. Namaz kılmaya başladı. Sonra affedilmeyi bekleyecek. Öyle bir dünya var mı ya .."
  1 ... thelifefuck
 7. 7.
  Dekolte giyinip saçları kapatmaya benzer.
  ... kavgaci eved
 8. 8.
  akp'li ergen olmanın başlıca koşuludur.
  ... diskapininmandali
 9. 9.
  her boku yiyip üstüne cuma namazını kaçıranlardan daha hayırlıdır.
  -1 ... ragnaros
 10. 10.
  onu yapmayanlarda var. en azından hiç bırakmadığı bir ameli var.
  ... duygusal masturbator