bugün

en olmadık zamanda "yalandır o yalandır!", "cık, ı ı! atıyo la, sıkıyo!" ya da "mümkün mü amına koyum!"
diye çıkışıp adamı fıttırtan ebleh takımıdır bunlar.

bi arkadaşın bi anısını anlatmıştır. bi başarısı ya da başarısızlığını, başka bi yerde konusu açılınca söylersin ya hani;
ciğersiz- atıyo mnakoyum! yapamaz!
diye girer araya. o an hortumla ağzına vurasım gelir.

de mnakodum! şimdi bana bi izah et. sen kimsin de erman toroğlu gibi giriyosun adamı yalancılıkla suçluyosun!

hiç unutmuyorum; bi arkadaşım toefl'dan hiç kursa gitmeden 87 almıştı. 3.'sünün yorumu da yine böyleydi:
- la bi sittirsin gitsin yapamaz...

bre yavşak! önce bi ağzını topla. niye yalan söylesin ülen sen nasıl arkadaşımsan o da arkadaşım!
hatta şimdi sana uyuz oldum, o daha da arkadaşım.

seni tanıdığım güne lanet olsun diye tamamlayasım gelir cümleleri...
timsahlara atmak isterim o an bu lavuğu,
böyle elini ayağını bağlayıp yüzünde zehirli akrepler gezdirerek eziyet etmeliymişim gibi...

evet psikopata çevirdiler beni birader bu tipler.
her siki mi bilir bi insan, her yordama mı hakim olur mnakoyum!
(bkz: ukala)
iş dünyasında çok mevcuttur bu tipler, her lafa maydonoz olurlar azını kırasınız gelir. cidden mal olduklarını düşündürürler size.
aslında hiçbir bok bilmez bunlar.
(bkz: çok bilen çok yanılır)
(bkz: kImIL zararlIsI)
liselidir liseli.
hiçbir halttan anladığı yoktur ama habire konuşur, anlatır, insanı çileden çıkartır.
(bkz: oda arkadaşım tam bir mal)
hayal gücü yüksek, idamlık insanımsılar.

aslında hiçbirşey bilmedikleri gibi, verdikleri -değerli- bilgileri o an eski saçma yaşantılarından edindikleri saçma fikirleriyle destekleyerek ortaya salarlar. elinizin altında bir google, bir ansiklopedi bulundurursanız bu insanımsıları g*t etme zevkine erişebilirsiniz. hafif morluklar ve bir iki itirazdan sonra ortamı yavaşça terkedip bilirkişi olabilecekleri yeni ortamlara aktıkları görülmüştür.
iki cahil'e bi şey anlatırlar sonra mına koduğum adamı çok şey biliyom der.
Az önce birine denk geldim sizin daha iyi bilmeniz gerekir diye diye laf soktu bana.

Ulan orospu çocuğu seni işini yap siktir git ne zırıltı ediyorsun amk.
Kuşkusuz ben hiç herhangi bir şeyi bilmeyen insan görmedim. Genelde herkes her şeyi biliyor, o yüzden özür dileyip kendimin de öğreneceğini söylüyorum.
Çünkü kendim hakkında hiçbir şey bilmediğimi biliyordum....
- Platon.
güncel Önemli Başlıklar