bugün

sotede yatıp, millet ne yazsa da ben ibretlik paylaşımlarıyla bir güzel dalga geçsem, gülsem, takılsam, ossursam diyen sığırdır*.

zeki görünmeye çalıştığın ama sığırlığın en dibinde olduğun, kullandığın kelimelerin niteliği ve niceliğinden belli hacım. yapıcı ol biraz, ortama katıl. şu bilmişlikten mütevellit asosyalliğini terket.

tamam mi abicim?
sürekli ayar yiyen bundan mütevellit karnı şişen yazar hezayanı. dertme ne olur kafayı çalıştır senin de olur.
ayar yemeden ayar verilmez dediğim hadisedir.
dert etmeyen ama kendi kendine ayar vermeyi heves etmiş yazarları gören yazarın tespiti.

(#18729380)

al bi sığır daha. senin nerene girdi amk?
verdiği ayar sayısınca değerlendiğini sanan yazardır. reelde de vardır bunun örnekleri. iplemeyeceksin kendiliğinden kaybolur.
ayar verdiğini sanan klavye delikanlısıdir. buyursun gelsin efendim. kendisini rezil eder.
inci sözlük'te bolca bulunan sığırlardır. Adamlar @2 olup ayar vermek için yaşıyor lan.
ayarda küçük bir eksiklik hisseden yazardır.

ince ayar gerekmektedir. birşeyi düzelten ya da ona ekleme yapan birinin sığır olma ihtimali yoktur.

sözlük ortamı da onu gerektirir. bir konu üzerine çeşitli kişilerin yorum yapması mantığıyla şekillendirilmiştir.

"yazdıklarıma kimse yorum yapmasın", "ben herşeyi eksiksiz yazarım zaten" diye düşününce o zaman yoruma kapalı olur, açtığınız konu başlığı sizin tanımınızla kalır birkaç iyi ya da kötü oy alırsınız biter. yoruma açık bir konu başlattığınızda elbette birileri ona yorum yapacaktır.

bu konularda hayıflanan kişilerin kitap yazmaları önerilir. orda muhalif olmaz.