bugün

superegosuna sponsor bulduğunu sanan kişi söylemi.
-lere! ifadesi bizim ahlak anlayışımıza aykırıdır. -e ifadesi ise gayet güzel bir tespit olur.
bu başlık bir temenniden ibarettir. uludağ sözlük bu başlık ve altında yazanlardan sorumlu değil sadece umutlu olabilir.
Kinsey gel de gör gençliğin halini, hala sevişmeyi "sadece" karşı cinsler arası sanıyor çoluk çocuk. Belediye başkanlarının onayıyla kimim kiminle seviştiğini röntgenleyen devletimin homofobisine, tekil bireyler de eklenince medrano sirkine dönüyor ortalık.
(bkz: yalan söylüyorsun)
45 yaşına gelmiş hala bakire bayanlar bulunmaktadır güzel Türkiyemde. evlenmemiştir bozdurmamıştır saygı duymak gerekir. (bkz: yazık)
gerdek gecesi dökülen kanların hesabı sorulacak!

(bkz: dev-kız)
(bkz: bekaretin erken teşhisle tedavisi)
(bkz: kurtuluş yok tek başına) *
teslim olmayan vurulacaktır diye devam edebilecek tehditkar başlık. (gerçi teslim olanda vuruluyor o ayrı yani her türlü kan dökülecek)
+at silahını, teslim ol!
-ay, ben de ne zaman yakalayacaksınız diye bekliyordum.
(bkz: ya bi git)
(bkz: her bakire bir gün erkeklere teslim olacaktır)
tanım: brezilya'nın güney bölgelerinde yaşar.

ben erkek olarak zihniyetinizden, şakalarınızdan iğreniyorum. bayanlar ne yapsın ? bu başlığı şu haberi okuduktan sonra gördüm, iyice tepem attı lan. günden güne hanzolaşıyoruz. yani şu kelime oyunlu esprileri yaratan adam olduğu için umut sarıkaya'dan bile kıllanır oldum. haaa bu güzel başlık için, paylaşım için teşekkürler diyorum.

http://w9.gazetevatan.com...ncu_kabus/265641/7/manset
bakire kızımız elinde, (bkz: beyaz bayrak)artık beklemekten sıkılmıştır.
sonunda dayanamaz. (bkz: bekledim de gelmedin) (bkz: artık dayanamiyorum teslim oluyorum)* *
''sadece bana teslim olmasını istediğim bakiredir bir tanesi''diyebilecek çok erkek tanıyorum.

(bkz: her sevgilim versin ama karım bakire olsun)
belki şu da ilginizi çeker,

(bkz: açılmadan iade)
hiç bir erkek bunu yaşamayı hak etmiyor ve yaşamasın diye kendi kızlığını kendisi bozan kadınlar olduğu duyulmuştur.

(bkz: esin maraşlıoğlu) *