1. 1.
  ne tarz entry girersiniz siz sorusuna "ben entry ayrımı yapmam. her alanda entrylerimi girerim. yalnızca o andaki ruh halim belirler ne tarz entry gireceğimi. yani diyeceğim o ki her şeyi iyi bilirim" diyen yazardır. recetesine günde 3 defa belirli alanlar üzerine yoğunlaşma çalışması yapması yazılır.
  ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  (bkz: ruh haline gore baslik acan yazar)**
  ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  "alet-i ruhiyeme göre giriyorum" gibi yanıtlar alınası yazar, her ortama dökerim içimi nabza göre veririm şerbetimi salarım aşiretimi 50 cent'i gibi coşkusu olan çok kullanımlık yazardır.
  ... scarface
 4. 4.
  görmüşlüğü, geçirmişliği olup bilgi dağarcığı geniş yazar.
  ... insatiable love
 5. 5.
  ''en cok ben yazmalıyım, evet evet birinci olmalıyım'' gibi sözleri içinden geçirdikten sonra içinde sesi dinleyen yazar. saçmalama ihtimalide yüksektir bunların. amaçları sadece yazmaktır.
  (bkz: aklıma gelen herşeyi yazıyorum tatmin oluyorum)
  1 -1 ... shashkin
 6. 6.
  çoğu başlığın altına saçmalayan yazardır. entry kasmakla uğraştığı için çoğu entrysi kaliteden uzaktır. entrylerinin büyük çoğunluğunu siyasi entry ve bkz oluşturur.
  2 -1 ... eurasia
 7. 7.
  yazar niteliği taşımayan insandır..foruma üye olması gerekirken yanlışlıkla sözlüğe gelen, entry kasmaya çalışan, yazı kalitesinden ödün veren, az ve öz yazmayı bilmeyen, yazmış olmak için olan kişidir.. tasvip etmiyoruz..
  ... sympathique
 8. 8.
  aradığınız yazara ulaşılamıyor, lütfen bir daha denemeyiniz... yazmak için kendini çok kassada, sözlüğün çok durgun olmadığı vakitlerde başarılı olamayacak yazardir.
  ... oumar
 9. 9.
  "saçmalamadıktan sonra kim ne karışır ?" yazarıdır... bilgi içerikli entry girme ihtimali yüksektir...
  1 ... dolayli zarf tumleci
 10. 10.
  reel hayatında çok (boş) konuşan yazardır.
  1 ... simsiyah