bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Aşk, zevk, heves vb duyguların belli bir süre sonra geçip gitmesi durumudur.
    1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  2. 2.
    sonsuz yaşamın olmadığı bir dünyada söylenebilecek en doğru cümle .
    1 ... cake never there
  3. 3.
    her şeyin fani, Allah'ın baki olmasının sonucudur.
    1 ... zeynebim
  4. 4.
    Bir " her şey" in ayri yazilmasi degildir.
    1 -2 ... bir android akli
  5. 5.
    Evet her sey gecicidir. Ama bu tarafta yapilanlar. Bazilarinin etkisi ise sonsuzdur.Yaptigimiz bazi eylemlerin hesabi obur tarafta sonsuza dek yasamimizi etkileyecektir.
    ... karskasari
  6. 6.
    yalan dünyada her şey geçicidir.
    musalla taşına gelip er kişi niyetine duaya durulduktan sonra toprağa verilen insanoğlu yaşadığı
    hayatta geriye ne bıraktığı nerelere imza attığı önemlidir. onun için insan ölür kalır eseri eşek ölür kalır semeri.
    3 ... dedektif
  7. 7.
    Komiklik geçici değildir * https://video.uludagsozluk.com/v/darbeli-matkap-alacaklara-tavsiyeler-87261/

1 ... syndicate
  8. 8.
    Tuhaftir hayattaki ufak olumsuz detaylara kalıcı imis gibi davranmak ve bunu her seferinde tekrarlamak.

En cok geçmesini istediğimiz zamanin zaten gectigini ve bir daha geri gelmeyecegini fark etmenin sonucu belki hayata bakış açımız da değişebilir.
    2 ... muvakkaten
  9. 9.
    inandığım durum.

her şey geçici aslında. düşünsenize birgün toprak olacağız, şu dünyadan göçüp gideceğiz. sevdiğim beni sevmedi diye aptal gibi acı çekmekle uğraşıyorum.

sonra da diyorum ki; değer mi? şu kısacık dünyada neden yas tutuyoruz. neden kendimizi ve başkalarını üzüyoruz? tüm bunların hesabını yapmak bile üzücü.
    4 ... yagmurla gelen
kapat