1. 1.
    yolda yururken size sanki kapkacciymissiniz gibi bakan tiplerdir.
    herkesin kendisine baktigini zanneder.

yanlislikla bara gidip bira isterse ve bu bira dogal olarak bira bardaginda gelirse once size tattirmasi muhtemeldir. zira bu kiz acik gelen biraya hap vb. atilabilecegini siz birayi yudumlamadan once dusunmustur.
    en yakin arkadasi yoktur, istemez de.

ona gore bu dunyada tek dogru durust insan kendisidir ve bu yuzden herkesin onun pesinde oldugu gibi sacmalik derecesi yuksek fikirlere kapilir.

edit: abim başlık başıma kalmış galiba. ama emin değilim, bu başlığa dair bütün anılarım silinmiş. zaten entry" yi okuyunca beğenmedim silecektim. ama bırakıyorum anı niyetine kalsın. bir başlık da benim başıma kaldı deyu anlatırım torun torbaya...
    1 -2 ... jin jiyane
  2. 2.
    seven saplantılı erkeğin dişil versiyonudur. kendisine pek fazla güveni yoktur. ama, kabahat onda mı yoksa, tam güvenecekken kazık atanda mı?
    7 ... karga
  3. 3.
    alkollu içki tuketmeyip sonra da ilaçlı gazoz magdurları olurla, sakınan goze çop batar.
    1 ... algernon
  4. 4.
    (bkz: paranoya)
    ... devilscry
  5. 5.
    (bkz: her şeyden şüphelenen dengesiz erkek)
    ... brunglace
  6. 6.
    - sedat! ayşin kim ha?
    + ne? yok. ee ne ayşini ya. o kim bilmiyorum.
    - sus, sus adi herif telefonunda var işte. ayşin işte.
    + ya valla yok, bakim bi. e güzelim bu senin telefonun.
    - allah belanı versin sedat, hem de benim telefonumda...
    135 -2 ... nijeryadanbuyanlokiminyurdu
  7. 7.
    herşeyden şüphelen erkekler kadar dengesiz ve sayıları herşeyden şüphelenen dengesiz erkeklerden fazla olmayan kızlardır.
    1 ... asperg
  8. 8.
    ona en uygun sevgili descartesdir. (bkz: çivi çiviyi söker)
    4 -1 ... ophelia elizabeth
  9. 9.
    büyük ihtimal 80ler yada 90lar türk filmleriyle büyümüş kızdır.
    bu filmlerde kimseyi güven duymamak gerektiği öğretilir.
    yada geçmişte çok darbe yemiş kızdır. yoğurdu üfleyerek yiyiyordur.
    -1 ... peizerat
  10. 10.
    insanlara güven duy(a)mayan kızdır ki, bu durumda dengesiz sıfatını kullanmak oldukça saçmadır.
    ... aximiyimneyim