1. 1.
    hiç de belli etmiyor amk kaltakları çok iyi rol yapıyorlar.
    2 -4 ... laz ziya
  2. 2.
    Herşey çok güzel giderken bir anda sizi ters köşeye yatırarak yüz üstü bırakan kızdır. Gidiş sebebi bile o kadar yersizdir ki canınızı kat ve kat yakar.
    2 -1 ... duygusuz adam
  3. 3.
    Her şey güzel giderken ayrılan erkek gibidir.
    3 ... selia
  4. 4.
    sonra da küfür ediyor diyorlar. bunların kanında kahpelik vardır. baya bir küfrettim de sonra sildim burayı.

kendime yakıştıramadım.
    1 -2 ... biyrunefenim
  5. 5.
    Demek ki; her şey güzel gitmiyormuş!
    9 ... zeki muren baligi
  6. 6.
    altına yatacak sizden daha vasıflı yeni bir erkek bulmuştur. çok da büyütülecek bir durum değil.
    -2 ... kan tutan kasap
  7. 7.
    Lan her şey güzel giderkdn ayrılan insanları hiç anlamıyorum zaten. Benim erkek kardeşim gibi sevdigim bi yegenim var. O da çok seviyorum dediği kızdan ayrıldı. Sonra da gelmiş abi napicam çok mutsuzum diyo. Lan niye ayrıldın o zaman diyorum. Bi şey istedim yapmadı diyo. Lan bir şey istedin de yapmadı diye insan sevdiği kızı terk eder mi ne mal adamsın dedim. Şimdi kim bilir o kız senin hakkında neler düşünüyordur. Adam değildir falan diyodur senin için dedim. Yüzüm de yok nasıl dönücem diyo. Lan 30 yaşında adamsın aklın nerdeydi?
    1 ... plane of wings
  8. 8.
    çoktan ayrılmayı kafasına koyan kızdır, en doğru zamanı beklemektedir, ayrıldığı kişi için yeni birisini bulup o şekilde şutlamak için.
    ... suhuko
  9. 9.
    Muhtemelen her şey güzel gitmiyordur sadece siz farkında değilsinizdir. Bu hem kadın hem erkek için geçerli. ilişki tek taraflı sürdürülebilmesi mümkün bir şey değil ne yazık ki.
    ... puzzle puzzle